Chci do Ameriky = průvodce po USA, půjčení auta, zkušenosti čtenářů…

Nové komentáře

Jardo, rád bych přinesl články s bližšími termíny o uvolnění, nicméně prozatím jen takto. Skloňuje se, že k uvolnění nedojde pravděpodobně před 4.červencem. Myslim, že by to byla hezká oslava na 4th of July, kdyby oznámili, že otevírají hranice :) https://www.reuters.com/world/us/us-forming-working-groups-how-lift-key-travel-restrictions-2021-06-08/

My plánujeme předběžně září/říjen, ale letenky koupíme až jakmile bude jisté to uvolnění.

@Roman Veselý: Tak ono to není nic nového. Jsou lidi, který to takhle udělali přes Turecko, Mexiko, Kostariku atp. Podstatný problém je, že pro drtivou většinu lidí to není zajímavý z toho důvodu, že by se ti dovolená výrazně prodražila a potřeboval by jsi na to alespoň 5-6 týdnů, aby jsi v USA pobyl 14 dní + návrat. :-)
@Jarda: Tak budu držet palce ať to vyjde. Osobně tipuju, že ano…co pročítám i včerejší články, tak všude se píše, že skupiny aktivně pracují na tom, aby od července mohlo být uvolněno cestování transatlantickým koridorem. Beztak je to šaškárna, když je spousta zemí, ze kterých se dá cestovat přímo a je tam situace kolem covidu i horší.

Nové články

Národní parky USA skrývají majestátní skály, vysoké sekvoje i pevnost uprostřed moře. Mrakodrapy jsou v New Yorku i v Los Angeles, přesto jsou obě města rozdílná jako mrazivá Aljaška a vyprahlé Mojave. A mezi nimi leží tisíce atrakcí, jejichž návštěva pro vás bude životním zážitkem.

Do Ameriky můžete letět stokrát a pokaždé objevíte něco nového.

Stačí koupit levné letenky, zajistit si půjčení auta a důkladně si prostudovat našeho průvodce po USA. Protože u tohotu výletu nebudete chtít promrhat ani vteřinu.