Pohovor s imigračním úředníkem po příletu do USA: Vaše zážitky a zkušenosti

Na prvním letišti v USA musejí turisté absolvovat vstupní pohovor s imigračním úředníkem. Nehraje přitom roli, jestli cestují na vízum, nebo na cestovní registraci ESTA. Pohovor je v naprosté většině případů zakončen povolením vstupu do USA.

V diskuzi níže najdete autentické zkušenosti a zážitky čtenářů z imigračního pohovoru. Nezapomeňte si zároveň přečíst, jak probíhá vstupní pohovor do USA.

Vstupní pohovor USA

Vaše zkušenosti s imigračním pohovorem v USA

Za každou vaši zkušenost se vstupním pohovorem v USA jsem moc rád. Nezapomeňte do příspěvku napsat, o jaké letiště se jedná a kdy pohovor probíhal.

Dotazy ohledně vstupního pohovoru můžete klást na této stránce.

Diskuze k článku (702 komentářů)

Michaela (2)
15.1.2020
19:52

ahojte, chcela by som sa poradit, ohladom Esty, pred 27 rokmi som bola v USA 2 roky, jasne ze ako Aupair, tiež som presiahla viza o rok…. teraz by som chcela ist na skolenie ako lekar, neviem, či možem očakavat problemy, ak poviem pravdu Estu asi nedaju a musim žiadať viza, ak zaklamem, neviem ci maju šancu niečo o mne najst spred takej dlhej doby.prip. potom ci je sanca ze ma otocia z letiska ked budem mat hotel aj letenku o par dni spat….

Odpovědět
Franta (3788)
19.1.2020
11:13

@Michaela:
Tebe v nedělní škole neučili, že lhát se nemá?
Pokud si v USA někdy byla, tak na tebe mají složku. Stará papírová bude v archivu a teď už mají vše pěkně v PC. Dost možná by z toho po takové době nedělali vědu, ale myslím, že je zbytečné lhát. Když ESTA nedostaneš, zkus ambasádu a žádost o vízum.

Odpovědět

Přispějte svým dotazem nebo osobní zkušeností

Než se na něco zeptáš, přečti si prosím článek a předchozí komentáře. Všechny nové příspěvky osobně kontroluji, reklamu, spam a sprosťárny hned mažu.