Slevové kódy, kupony a knížky do USA: Návod jak ušetřit stovky dolarů

Ve Spojených státech na rozdíl od Česka dobře fungují slevové knížky a různé kupóny, se kterými můžete ušetřit zajímavou část z ceny hotelu, hostelu nebo vstupného na všelijaké atrakce. Slevové kódy získáte zadarmo, v tomto článku vám prozradím kde a jak.

Slevové kódy, kupony a knížky do USA

$ Discounts, Deals and Promo Codes $

Nejprve návod pro objednávky přes internet – vždy si před odesláním objednávky vygooglete název firmy nebo serveru ve spojení s frázemi „promo code“ nebo „discount code“ nebo „discount coupon“. Kupónů je na internetu spousta, vždy doporučuji ještě na googlu kliknout na Vyhledávací nástroje -> Bez časového omezení a zvolit buď „Poslední týden“ a pokud nic nenajdete, tak i „Poslední měsíc“.

U všech slevových kupónů platí, že mají omezenou platnost, obvykle se také vztahují na objednávky od určité hodnoty. Doporučuji si dobře prostudovat podmínky kupónu.

Stále populární jsou i slevové knížky nebo letáky. Obvykle zahrnují celou řadu vystřihovacích kupónů na vstupy do atrakcí, na zlevněné motely nebo třeba na občerstvení stylem 1 + 1. Jeden za peníze a druhý zdarma je vůbec v Americe populární forma slevy. Setkáte se s ní v různých obdobách (2+1, 3+2, …) i ve velkých obchoďácích typu Walmart.

Rájem letáčků se slevou nebo se „slevou“ je Las Vegas. Platit tam cokoliv bez použití letáčku či jiné formy slevy je s trochou nadsázky hýření penězi.

V některých obchodech fungují podobné slevové kartičky, jako u nás má třeba Billa. Registrovat se můžete zdarma, nevadí, že jste z Česka. Jedním z těchto obchodů je třeba řetězec CVS/Pharmacy. Kdysi dávno, v roce 2009 jsem si vyřídil slevovou kartičku a s notnou dávkou překvapení mohu říct, že funguje dodnes. Při nákupu vám ušetří několik dolarů.

Slevy před cestou do USA – hotely, motely, pojištění, půjčení auta…

A nyní konkrétně – několik ukázek, jak je možné ušetřit při cestě do USA. Všichni nevyužijí vše, ale snad každý alespoň něco:

 • Půjčení auta od osmi různých společností a s garancí nejnižších cen – spočítat cenu pronájmu
 • Cestovní pojištění ČSOB se slevou 10 %spočítat pojistné
 • Levné letenky do USA – New York, Miami, Los Angeles – destinace se mění v závislosti na aktuální nabídce – zobrazit letenky
 • Booking.com slevy až 50 % oproti standardním cenám hotelů – zobrazit hotely
 • Hotels.com slevy až 51 % napříč celými Spojenými státy zobrazit slevy
 • Priceline – Name Your Own Price– navrhněte si sami cenu za přenocování v hotelu a pokud vám ji hotel schválí, můžete ušetřit až 60 % za ubytovánívíce informací
 • Motely Super 8 sleva 15 % při včasné rezervaci – zobrazit slevu
 • Motely Travelodge – různé slevy 3 noci + 1 zdarma, 15 % při včasné rezervaci… – zobrazit slevy
 • Hotely Days Inn sleva 3 noci + 1 zdarma… – zobrazit slevy
 • Airbnb sleva 500 Kč na první cestu – získat slevu
 • Vstupné do všech národních parků USA za 80 dolarů – více informací
 • The New York Pass – přes 70 atrakcí v New Yorku za jedno vstupné – více informací
 • Philadelphia Pass – více než 30 atrakcí v Philadelphii za jedno vstupné 49 dolarů – více informací
 • Las Vegas Power Pass – vstupné do více než 20 atrakcí kolem Las Vegas za 79,99 $ – více informací

Diskuze k článku (2 komentáře)

petr huza (1)
3.3.2015
14:05

Chci si pujcit auto na Hawaii pro 4 osoby dke datumu priletu a odletu na ostrovy Oauhu , Big Island, Maui, Kahuai, a na konci cesty zase Oauhu. Jak to mam vyplnit když je tam vždy jen jedna destinace a ja to auto potrebuji na kazdem ostrove si pujcit a zase vrátit. Dik za radu

Odpovědět
Franta (3014)
3.3.2015
14:21

@petr huza:
Asi budeš muset vyplnit požadavek pro každý ostrov zvlášť. Případně jim napiš mail.

Odpovědět

Přispějte svým dotazem nebo osobní zkušeností

Než se na něco zeptáš, přečti si prosím článek a předchozí komentáře. Všechny nové příspěvky osobně kontroluji, reklamu, spam a sprosťárny hned mažu.