Jak levně cestovat po USA: Autobusy, vlaky a vnitrostátní lety

Petr Novák

Cestovat po USA na dlouhé vzdálenosti lze levně i bez půjčení auta, stačí využít služeb nízkonákladových leteckých a autobusových dopravců. Fungují po celých Spojených státech a kvalita poskytovaných služeb paradoxně občas převyšuje dražší konkurenci. Naopak velmi drahé jsou vlakové jízdenky, jejichž cena často převyšuje letenky.

Jak Jak levně cestovat po USA: Autobusy, vlaky a vnitrostátní lety | © Unsplash.com

 1. Obsah článku
  1. Southwest Airlines: Levné letenky po USA
  2. Greyhound: Levné autobusové jízdenky po celých USA
  3. Megabus: Levné autobusy na východním pobřeží
  4. Flixbus: Autobusové linky napříč USA, Kanadou a Mexikem
  5. Amtrak: Vlaky v USA je relativně drahé
  6. Cestování autem po USA

  Southwest Airlines: Levné letenky po USA

  Southwest Airlines jsou největší nízkonákladové aerolinky na světě, navíc mají asi nejlevnější vnitrostátní letenky po USA. Létají do 121 destinací ve Spojených státech, v Mexiku, Karibiku a Střední Americe.

  Například jednosměrnou letenku z Los Angeles do San Francisca lze koupit již za $491 161 Kč. Cena letenky zahrnuje dvě odbavená zavazadla o celkové váze 23 kg. To je obrovská výhoda, u konkurenčních Delta Air Lines a United Airlines se za první odbavené zavazadlo platí $30711 Kč.

  Letenky od Southwestu doporučuji rezervovat s co největším časovým předstihem. Letenka zmíněná v předchozím odstavci koupená na poslední chvíli totiž stojí $1854 383 Kč. Občerstvení na palubě zahrnuje bezplatný nápoj a drobný snack (třeba arašídy v medu). Za internet v letadle se platí $8190 Kč za zařízení a den.

  Soutwest Airlines létají například do New Yorku, Atlanty, Philadelphie, Nashville, Las Vegas, Los Angeles, San Francisca nebo do Denveru.

 2. Greyhound: Levné autobusové jízdenky po celých USA

  Greyhound je tradiční autobusový dopravce, který působí po celých USA, zajíždí také do Kanady a do Mexika. V autobusech nabízí wi-fi zdarma, zásuvky u sedadel a velmi levné jízdenky.

  Jízdenky rezervujte přes web Greyhound.com ideálně s dvouměsíčním předstihem. Moje zkušenost: Jeden den jsem si koupil zpáteční jízdenku z Los Angeles do Tijuany za $371 Kč, další den ta samá stála $501 185 Kč.

  Cena jízdenky od Greyhoundu zahrnuje jeden větší kufr se součtem stran do 157 cm a jedno příruční zavazadlo. Na sedačku v autobuse si lze zakoupit rezervaci, cena se liší v závislosti na trase. Čím vyšší bude doba jízdy, tím spíše si doporučuji za rezervaci připlatit. Nejlepší místa jsou obsazena jako první, nejpohodlnější je pětisedačka v zadní části autobusu.

  Nejlevnější jízdenky na kratší trasy koupíte od $9.99237 Kč, z Los Angeles do Las Vegas můžete jet od $25592 Kč. Ke každé rezervaci se přičítá paušální poplatek $3.9995 Kč.

 3. Megabus: Levné autobusy na východním pobřeží

  Megabus je přímá konkurence Greyhoundu, symbolizují ho modré dvoupatrové autobusy se zásuvkami, internetem zdarma a toaletami. Jeden známý před časem díky Megabusu levně procestoval celé USA, když spal v nočních autobusech a stravoval se Nutellou a banány.

  Jízdenky si koupíte přes Megabus.com, tisknout je nemusíte. Stačí mu ukázat číslo rezervace. Ceny jízdenek rostou s blížícím se datem odjezdu, při rezervaci zkuste hledat “Megabus promo code 2024“. Můžete tak ušetřit pár extra dolarů. V ceně jízdenky jsou dvě zahrnuta zavazadla, jedno příruční a druhé větší s maximálním součtem rozměrů tří stran 158 cm.

  Moje zkušenosti s dopravcem Megabus jsou pozitivní, jel jsem s nimi z New Yorku do Washingtonu a zpět. Jízdenka byla levná, noční autobus byl poloprázdný a cítil jsem se bezpečně. Megabus mimo jiné do měst New York, Atlanta, Boston, Dallas, Detroit, Chicago, Miami, New York, Toronto nebo Washington.

  Na trasách s dobou jízdy do 3-4 hodin, kde nelétají low-cost aerolinky, se jedná o dobrou volbu. Ceny jízdenek Megabus začínají na zhruba $16379 Kč na nejkratších linkách. Ke každé objednávce se navíc přičte rezervační poplatek $3.9995 Kč.

 4. Flixbus: Autobusové linky napříč USA, Kanadou a Mexikem

  Zelené autobusy Flixbus jezdí po celé zemi, v porovnání s předchozími dopravci se více soustředí na velká města. Servis na palubě autobusů zahrnuje bezplatnou wi-fi, elektrické zásuvky a toalety. V ceně jízdenky je zahrnut jeden velký kufr ukládaný do zavazadlového prostoru a jedno menší příruční zavazadlo.

  Ceny jízdenek Flixbus s blížícím se odjezdem rostou, proto si je doporučuji rezervovat včas. Například za jednosměrnou jízdenku z Los Angeles do Las Vegas tak zaplatíte $25592 Kč. Flixbus stejně jako předchozí dopravci ke každé rezervaci přičítá poplatek $3.9995 Kč. Rezervace místa vyjde na dalších $4.99118 Kč navíc.

 5. Amtrak: Vlaky v USA je relativně drahé

  Americké vlaky to mají kvůli velkým vzdálenostem mezi městy těžké, konkurují jim auta, autobusy i letadla. Železnice v USA má celkem jen 34 400 km tratí, pro srovnání síť česká železnice tvoří 9 355 km. Jízda vlakem se může vyplatit na některých kratších trasách.

  Hlavním železničním dopravcem je Amtrak, nejrušnější trasa spojuje Washington D. C. a Boston. Zajímavostí je, že každá trasa má svou přezdívku. Zmiňovanému koridoru z Bostonu do hlavního města se říká Acela Express, mezi Chicagem a Los Angeles jezdí Texas Eagle a mezi Seattlem a Los Angeles jezdí Coast Starlight.

  Ceny vlakových jízdenek v USA jsou vysoké a snesou srovnání s cenami letenek. Třeba jednosměrnou jízdenku z New Yorku do Washingtonu koupíte nejlevněji za $20474 Kč, z Chicaga do Los Angeles za $1463 459 Kč.

  Jízdenky na vlaky Amtrak si rezervujte online s co největším předstihem. Na poslední chvíli bývají jízdenky buď drahé, nebo vlaky zcela vyprodané.

 6. Cestování autem po USA

  Hlavní výhoda auta spočívá ve flexibilitě. Při cestě z místa A do místa B v jednom až dvou lidech se obvykle spíše vyplatí autobus nebo letadlo, při několikadenním cestování je auto prakticky nutnost.

  Platí to zejména při cestách do národních parků, při poznávacích okruzích nebo při cestování po Los Angeles. Veřejná doprava je buď velmi nepohodlná, nebo vůbec neexistuje.

  Půjčení auta v USA je nejlepší volbou při cestě dvou až čtyř lidí zároveň. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že řízení auta v Americe je pohodlné.

💬 Jaké jsou vaše zkušenosti s cestováním po USA? Recenze na Southwest Airlines, Megabus, Greyhound, Flixbus nebo Amtrak můžete psát do diskuze.

Diskuze k článku (178)

@Josef: Ahoj Pepo, Petr Novák pořádající kurzy travelhackingu nejsem já – je to jmenovec. :-)

Pokud chceš vidět jen to hlavní, tak se to dá zvládnout během jednoho dne. Sám jsem to tak udělal. V noci jsem jel Megabusem z New Yorku, v DC byl před sedmou ráno. Zpět jsem jel navečer. Zpáteční jízdenka v předprodeji stála 10 dolarů.

Odpovědět

@Petr Novák: Děkuji moc za odpověď a omlouvám se za záměnu:-) Jste skvělí oba.

Odpovědět

Nabízím 2 lístky na autobus z NY do Washi.DC 18.10.17, zpátky 19.10.17, platila jsem 25.50usd.

Odpovědět

Kolik stojí v Las Vegas taxi?

Odpovědět

Zdravím, funguje, prosím v New Yorku aplikace podobná aplikaci Liftago?

Odpovědět

@Honza: Ahoj Honzo, jasně, funguje tam Uber a Lyft.

Odpovědět

Ahoj, mám jeden dotaz. Potřebujeme se z New yorku dostat do Albany (NY). Vybrali jsme si Megabus ale mají dost přísné limity zavazadel. Budeme sebou mít jeden palubní kufr a jeden klasický velký a s tím nejspíš bude problém kvůli rozměrům. Je nějaká jiná varianta cestování, případně dá se s megabusem nějak domluvit? Děkuji.

Odpovědět

@Markéta:
Ahoj Markéto, no v podstatě sis odpověděla sama, když píšeš že mají dost přísné limity.
O půjčení auta z nějakého důvodu neuvažuješ? V USA to prostě není jako u nás, že se dá kamkoliv dojet hromadnou dopravou.

Odpovědět

@Markéta: Ahoj Markét, mají přísné limity, ale pokud potřebuješ další zavazadlo, stačí si koupit další jízdenku. :-)

Odpovědět

Ahoj
Jedu se synem v Kvštnu na několik dni do NY. Chtěl bych se kouknout alespon na otočku i do Washigtonu. Koukal jsem vlaky 49 dolaru a autobus je levnější. Ale také to trvá déle. Absolvoval někdo takto na otočku tuto cestu a dokáže mi poradit jestli to autobusem jde v phodě apod? díky moc

Odpovědět

@Jindřich: Ahoj Jindro, vlaky v USA jsou velmi drahé. Absolvovat jsem NY -> Washington -> NY Megabusem během 24 hodin a vše naprosto v pořádku. Doporučuji jízdenku koupit co nejdřív (bude levnější) a pak si vybrat místa buď na pětisedačce vzadu, nebo v horním patře autobusu úplně vepředu.

Odpovědět
M

Ahoj,

v březnu se chystáme s manželem do Kalifornie (přílet do LA) na road trip s tím, že bychom se potom chtěli ze SF přesunout letecky do Philadelphie, odlet do ČR máme z NY. Jedeme s jedním kufrem – velké přelety (ČR – USA) by neměl být problém s váhou (vždycky nám váhu sčítali), ovšem nikde jsem nedohledala, jak je to s americkými let. společnostmi…? Musíme si koupit 1 odbavené zavazadlo + doplatit nadváhu, nebo si koupíme “2 odbavená zavazadla” s tím, že nám to také sečtou? U Southwest jsou při koupi 2 letenek 2 zavazadla v ceně, ale sčítají hmotnosti, když 2 osoby mají 1kufr s váhou určitě přes 23 kg? Moc díky za rady a zkušenosti.

Odpovědět

@Michaela Rážková: Ahoj Míšo, osobní zkušenost nemám, ale Southwest údajně účtuje pokutu při překročení 23kg limitu. Bez ohledu na to, že máte v ceně dvě zavazadla.

Navíc téměř všechny aerolinky nepřepravují zavazadla, která mají nad 32 kg.

Nejspíše tak budete muset zaplatit nadváhu. Doporučuji zabalit kufr tak, aby měl max. 23 kg. Užijte si Kalifornii! :-)

Odpovědět

@Michaela Rážková:
To, že vám to někdy sečetli, je spíše výjimka a štěstí než pravidlo. Byl jsem několikrát svědkem, že po zvážení kufrů, lidé před přepážkou začali přehazovat věci, aby se do váhy vešli.
Co se dá využít, je kabinové zavazadlo. To jsem nikdy vážit neviděl.

Podíval bych se na stránkách aerolinek na poplatek za nadváhu a pak případně někde v Rossu koupil levný další kufr.

Odpovědět

Ahojte.Chtěla bych se zeptat, zda nemáte někdo zkušenost s nějakou dopravní spol.z letiště JFK na Manhattan a nazpět.Budeme cestovat 4 dospělý a dvě děti a chceme si raději online objednat nějaký transfer z letiště, ať tam nikde nezmatkujeme a nebrečíme nad cenami od taxi služeb. Mátě někdo zkušenosti?Čekají tam skutečně na Vás?Nerada bych něco zaplatila a můj shuttle nikde. Ceny případně? Koukala jsem, že je to kolem 140 USD za velké auto pro 6 osob. Děkuju moc za reakce

Odpovědět
Avatar uživatele

@Markéta: Ahoj Markéto, vyzkoušej aplikaci Uber. Šest lidí už je dost na to, aby se vyplatila. Větší Uber XL vyjde jedním směrem z letiště na Lower Manhattan na 65-85 dolarů.

Stačí si stáhnout aplikaci Uber, zaregistrovat tam platební kartu a po příletu otevřít aplikaci. Vybereš cílovou destinaci, zobrazí se ti odhadovaná cena jízdy. Pokud ji odsouhlasíš, začne se vám vyhledávač řidič v okolí. Ten vás doveze na místo určení, platí se mu skrze aplikaci, tj. řidič vůbec nepřijde do kontaktu s penězi.

Po příletu doporučuji aplikaci otevřít a podívat se, kolik řidičů je k dispozici. V závislosti na aktuální poptávce pak doporučuji počítat s tím, že hledání řidiče zabere 5-10 minut. Pro provoz aplikace (resp. alespoň pro sjednání jízdy) potřebuješ připojení k internetu, ale to je na letišti zdarma.

Odpovědět

Dobrý den, předem chci poděkovat za Vaše stránky. Dostalo se mi tady spoustu rad bez kterých bych byl v koncích. Jak už jsem psal, chceme s dcerou projet v srpnu a září národní parky. Pak návrat do NY s několika dny na zběžnou prohlídku. Ale předtím máme ještě “odskok” do Atlanty (návštěva mořského akvária). Chci ze zeptat, máte někdo zkušenost s hromadnou dopravou v Atlantě? Jaké jsou ceny popřípadě jestli se dá koupit nějaká síťovka tak jako v NY. Děkuji JIrka

Odpovědět

@Jirka: Ahoj Jirko, zkušenosti s MHD v Atlantě nemám, nicméně doporučuji si nainstalovat mobilní aplikace Uber a Lyft. (Obě jsou prakticky stejné, ale v každém jednotlivém okamžiku mohou být ceny jízd rozdílné.)

Pokud nebudete trávit celý pobyt v Atlantě v MHD (tedy Uber/Lyft využijete tak 2-3× denně), vyplatí se. Výhodou je možnost cestovat 24/7 třeba z hotelu až do akvárka.

Odpovědět

Zdravim, budeme koncit nas 5tydenni trip po NP a mame par veci, ktere muzeme darovat a neco prodat za polovicni ceny ( plynovy varic, nadobi, spacak atd) . V L.A budeme od 25 do 30.5. Takze pokud mate zajem, piste na email marcela.holbova@gmail.com

Odpovědět

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda nemáte zkušenost s cestování vlakem z NY do Washingtonu. Máme vybraný vlak z Penn Station do Union Station (8.9. v 6:05pm), který však nemá volbu/ikonu “Checked baggage”. Můžu si s sebou vzít větší kufr než s rozměry, které uvádějí pro příruční zavazadlo? Děkuji za odpověď.

Odpovědět
M

Dobrý den, letim s přítelkyni do USA na dva mesice a rádi bychom z Newyorku mesic cestovali autobusem a mesic autem do Californie. Dočetl jsem se o Grayhoundu 30denim passu, měl jsem představu na noc si chodit lehnout do autobusu a pak se nad ránem zas vratit zpět, kam bychom chteli. Slyšel jsem ze Grayhound jezdi po cele USA, tak jsem měl v planu z NYc dojet do Texasu busem a zbytek dojet autem. Nemáte prosim zkusenost, kde a jak zakoupit jízdenku. Nebo jinou společnost či napad.. super by bylo kdyby sme se vešli dohromady do 500$

Odpovědět
J

Z jakého autobusového nádraží to jede z New Yorku do Buffala a kolik to stojí?

Odpovědět

Ahoj, chtěla jsem se podívat na letenky na Southwest, ale stránky mi nejdou spustit. Vždycky mi to napíše Access Denied. Nevíte prosím, jak se na stránky dostat?

Odpovědět

To samé u mě.

Access Denied
You don’t have permission to access “https://www.southwest.com/” on this server.
Reference #xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Asi nějaký problém, zkus to později.

Odpovědět
Avatar uživatele

@Katka: Zde je vyjádření Southwestu: “We’re so sorry, but at this time our website is blocked in a handful of countries outside the Untied States for security concerns.” :-(

Odpovědět

Takže u mě chyba není :D moc díky za odpovědi.

Odpovědět

@Katka:
Možná je to kvůli GDPR – některé americké servery neimplementovali změny, které EU tímto nařízením vyžaduje, a proto je museli pro EU zablokovat, týká nebo týkalo se to hlavně některých zpravodajských serverů (např. myslím New York Times nebo Washington Post). Každopádně na to je jednoduchý recept – proxy. Mně se osvědčilo https://hide.me/en/proxy, tam zvolit USA, zadat url a je po problému.

Odpovědět

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat ohledně vnitrostátního letu v USA se společností Delta. Na internetu jsem našla cenu za odbavené zavazadlo (k dnešnímu dni za 30 USD). Ale už se mi nepodařilo najít, kde se tento poplatek platí. Během koupi letenky mi tato možnost nebyla nabídnuta. Dokázali byste mi, prosím, někdo poradit?
Z Evropy mám zkušenost, že na letišti bývá poplatek vyšší než online. Ovšem nevím, zda je tomu tak i v USA.

Odpovědět

@Tereza:
My to takhle měli u US Airways, a poplatek 25,- jsme platili na letišti při odbavení. Cena uvedená na webu platila i na letišti.

Odpovědět

@Tereza:
Můžeš to zaplatit u online check-in

Odpovědět

Ahoj,nemate někdo zkušenost s jízdou vlakem z Washingtonu do New Yorku? Kde mi zejména o to,ze přes net jde koupit jízdenka, ale ne mistenka.Jsme dva a chceme sedět spolu;)
Diky,cestování zdar:)

Odpovědět

@Jana:
Ahoj, my teď kupovali jízdenku NY-DC (kde budeme pár dní) a pak zpět DC-NY a je to pohoda. Míto máš v jízdence přiděleno automaticky, ale není tam uvedeno konkrétní číslo místa, jak jsi třeba zvyklá u ČD, příp. jiných vlakových společností po EU. Místo ti však bude přiděleno. Pokud budete mít jízdenku pro dvě osoby, tak byste měli sedět spolu.

Odpovědět

Ahoj, chtěli bychom jet s přítelkyní nočním busem z NY do Washingtonu, je možnost někde na zastávce potom odložení zavazadel, nevím ještě, jak to bude s ubytováním, ať nevozíme kufry s sebou celý den? Děkuji

Odpovědět

Ahoj

jenom mám dotaz ohledně letišt. Chceme s kamarádem letet New york – Chicago v září tohoto roku. Akorát to odlítá z letište New York LaGuardia, je to letiště nejak daleko? letenky jsou celkem za slušnou cenu cca 2800,- a nebo je lepší si připlatit cca 1200 a letet S EWR nebo JFK.

Hledal jsem i vlakové spojením ale to jsou šílený 20 hodinový jízdy a cenově se to nevyplatí.

Dekuji

Odpovědět

@Marcel:
Daleko odkud? Poloha letišť kolem NY.

Odpovědět

Ahoj, koupili jsme s kamarády letenky ze San Francisca do LA u Southwest za krásných $49.

Chtěla bych si jen pro jistotu upřesnit větu “Cena letenky zahrnuje dvě odbavená zavazadla o celkové váze 23 kg.” … Znamená to tedy, že dvě zavazadla na osobou v ceně letenky mohou mít dohromady max. 23kg nebo každé z nich může mít 23kg (celkově tedy 46kg)?

Předem děkuji za odpověď.

Odpovědět

@Sylvie:
Nevím, jak je to přesně napsané na stránce SWA, ale tak jak to píšeš ty, už dává odpověď samo. Z “o celkové váze 23 kg” nikdy neuděláš “celkově tedy 46kg”. Jak je tam celkově 23, tak to bude vždy 23.

Odpovědět

@Sarah:
Ahoj,
ja som si tiež kúpil spiatočný lístok na vlak Northeast regional a tiež tam je uvedené, že mám rezervované miesto vo vlakoch. Tak sa chcem spýtať akým spôsobom Vám bolo pridelené miesto? Museli ste ísť osobne za sprievodcom pred nástupom a ten Vám pridelil miesto alebo akým spôsobom to funguje?

Prípadne ak máte niekto skúsenosti s týmito vlakmi a s pridelením miesta, tak Vám budem vďačný.

Ďakujem

Odpovědět

Ahoj,

budu začátkem března přes týden v New Yorku a plánuji jednodenní výlet do Washingtonu. Vypadá to, že pro dva vychází zpáteční jízdenka vlakem cca 5000,- Kč (doba 3h30min), oproti tomu busem (megabus) to vychází na nějakou směšnou částku cca 150,- Kč. Tady v diskuzi jsem četl, že s tím megabusem máte vcelku dobré zkušenosti, ale ty komentáře jsou 2 a více let staré. Oproti tomu na tripadvisoru jsou ty zkušenosti docela špatné (https://www.tripadvisor.cz/ShowUserReviews-g60763-d12816861-r546492420-Megabus-New_York_City_New_York.html#REVIEWS)

Nemá tedy náhodou někdo aktuální zkušenost? Zajímalo by mě především jak moc jezdí na čas (podle jejich webu má cesta trvat 4h15min). A případně také, zda je lepší jet o víkendu nebo v týdnu z pohledu kolon, případně i množství lidí ve Washingtonu?

Předem díky

Odpovědět
J

Dobrý den. S přítelkyní bychom rádi v červnu vyrazili do USA,Kanady.Chtěli bychom cestovat i Greyhoundem nebo Megabusem. Zkoušeli jsme i koupit jízdenky na Greyhound on-line. Ale pohořeli jsme na předposledním kroku,kde se to ptá na stát,provincii v USA,Kanadě (tam přece nejde ani nic zadat nebo zvolit) a také na telefon.číslo (je to nastavené jen na jejich tvary čísla),takže nás to nepustilo dál k platbě,protože se pořád ozývá,že všechny kolonky musí být vyplněné. Máte-li zkušenost,prosím o odpověd. Můžete-li poradit i po telefonu (naše číslo je 732 220 329) budeme moc rádi.Za telefonní hovor Vám i rádi zaplatíme. Nebydlíme teď už v Praze,a tak to máme i trochu ztížené s dojezdem k nějaké cestovce,které se tímhle zabývá.
Díky za odpověď. Jaroslav

Odpovědět

Ahoj chtěl bys podělit o zkušenost se spol. Greyhound BUS
Koupili jsme si u nich zpáteční jízdenky třídy “Flexible” které mají Refundable Fare.
Jenže se naše situace zkomplikovala a potřebovali jízdenky zrušit a vrátit, tak jsme je zkusili kontaktovat přes e-mail, bez odpovědi.Nemožné se dovolat.Po přečení jejich webovek zjištěno, že musíš zaslat original poštou do Dallasu.
Nějaký den na to mě napadlo napsat jim přes facebook, prvně se mi vymlouvali, že to musí být maximálně 2h před odjezdem (více jak týden předem jsme je kontaktovali) neustále chtěli zaslat nějaký screen, – jídenek, nebo zrušených letů, stranku z pasu kde je razitko o vstupu, po nějaké době nám nabídli 69$ (z220$) že nám uznají jen jízdu zpět, že jsme je nekontaktovali včas.
Což mě namíchlo a poslal jsem jim screenu všech mailů s datumem odeslání, i ze seznamem hovorů.
Po nějaké době odpověď, že se omlouvají a jejich operátoři jsou přetížení, s tím že to uznávají a předává to jejich kreditnímu oddělení, které nám zasšle peníze zpět. Dodnes nepišli :-)

Odpovědět

Ahoj! Plánuji cestu do USA na jaře příštího roku pro 4 osoby (včetně mě :)). Byl by někdo ochotný mi udělat poradce pro plánování?
Chceme strávit tak 4 dny v New Yorku a pak přeletět na západ (Los Angeles – Národní parky, Las Vegas a možná i San Francisco). Nevím jestli to není moc ambiciozni když chceme aby to trvalo cca 16-17 dní, to nemůžu vědět :).
Kdyby se někdo našel, budu fakt vděčná i ráda odměním.
instagram @terezacakl nebo email: cakltereza@gmail.com
Hezký den :))

Odpovědět

@Tereza: Ahoj. Za taku dobu by som vychod a zapad nemixoval. Vyber si bud vychod, alebo zapad. My sme boli zapad na 22 dni. Bolo to nahustene, ale stihli sme pobehat vela parkov na zapade. Mestam sme sa v podstate vyhybali…… Mozno mam niekde itinerar v xls

Odpovědět

@Robo:

Moc díky! :-) vybrali jsme východ :-)

Odpovědět
V

Zdravím,
koupili jsme lístky na NHL. Přišel mi mail, lístky si v prohlížeči otevřu a vidím je. Skočí mi možnost na iphone lístek přidat do apple wallet. Když na to kliknu, skočí pouze stránka v prohlížeči apple.com. Je možné, že tím že je to lístek v americe tak nepůjde nahrát do apple wallet? Dostanu se k němu v aplikaci New Jersey, ale pro jistotu kdyby nešel zobrazit bez internetu. Máte s tím někdo zkušenost?
Děkuji, Vítek

Odpovědět

@Vít Vacula: uz jsem to tu radil minule….mam na brezen listky na rangers a mam ve wallet. Delate neco spatne…

Odpovědět
V

@OP:
Bohužel mi do wallet nejde přidat. Otevřu si lístek v prohlížeči, dám přidat do wallet a místo do wallet mi skočí stránka apple.com.

Odpovědět

@Vít Vacula: v mailu od ticketmasteru kliknu na odkaz view mobile ticket a presmeruje me na web my.ticketmaster.com kde se prihlasim a normalne mi jde pridat znovu i ted. Neco delate spatne…

Odpovědět

Ahoj,
prosím o radu..snažíme se na zítra koupit jízdenky u Megabus z NY do DC, ale chce to po nás zadat telefonní číslo, které musí mít 10 znaků…zkusili jsme přidat před naše české číslo nulu, ale vrátila se platba…nevíte někdo, co s tím? Díky A. :)

Odpovědět

Přispějte svým dotazem nebo osobní zkušeností

Přidat komentář k článku

Než se na něco zeptáš, přečti si prosím článek a předchozí komentáře. Všechny nové příspěvky osobně kontroluji, reklamu, spam a sprosťárny hned mažu.

Nejlevnější půjčení auta v USA