Heart Attack Grill nabízí burger s 1,8 kg masa a 40 plátky slaniny

Petr Novák

Dnešní doba si žádá těla jak z Photoshopu, na talíři maximálně salát s okurkou a trvalý pobyt ve fitness centru. Tento trend zřejmě prokoukl Američan Jon Basso a otevřel restauraci, která… funguje přesně na opačném principu. Co nejnezdravější jídla a hosté v rolích pacientů, kteří za nedojedené jídlo dostanou naplácáno od sexy sestřiček – servírek. Restaurace se samozřejmě nachází v americkém centru zábavy – Las Vegas.

Heart Attack Grill, Las Vegas | © Petr Novák

Obsah článku
 1. Menu Heart Attack Grill: Burger s 1,8 kg hovězího masa a hranolky fritované v sádle
 2. Kde v Las Vegas je restaurace Heart Attack Grill?
 3. Fotky restaurace Heart Attack Grill v Las Vegas

Menu Heart Attack Grill: Burger s 1,8 kg hovězího masa a hranolky fritované v sádle

První restaurace Heart Attack Grill byla otevřena v roce 2005 ve městě Chandler v Arizoně, druhá v květnu 2011 v texaském Dallasu. Obě byly uzavřeny krátce poté, kdy zemřel 261kg mluvčí společnosti. Krátce na to zemřel ještě pravidelný návštěvník a fanoušek restaurace a další dostal přímo v provozovně infarkt.

Majitel se však nevzdal a otevřel novou restauraci na místě, které je pro takto bizarní restaurace předurčené – v samotném centru Las Vegas. Když se odhlédne o nezdravosti jídel, musí se uznat, že z podnikatelského hlediska je celý koncept chytrý až geniální. Uznejte sami:

 1. Restaurace se nachází v Las Vegas, kde je vysoká koncentrace extrémní zábavy a atrakcí. Kasína, adrenalinové atrakce na střeše mrakodrapu a davy nových návštěvníků toužících po čemkoliv nevšedním jsou zaručeny.
 2. Slogan restaurace Heart Attack Grill je chuť, kvůli které stojí za to zemřít. Interiér restaurace se nese v nemocničním duchu, obsluha jsou sexy sestřičky, hosté pacienti a vedoucí jakoby z oka vypadli doktorům.
 3. Na jídelním lístku naleznete hamburgery pojmenované jednoduchý, dvojitý, trojitý, čtyřnásobný a osminásobný Octuple Bypass Burger.
 4. Octuple Bypass Burger skrývá 9 982 kalorií. Skládá se z 1,8 kg hovězího, 40 plátků slaniny, 16 plátků cheddaru, 16 plátků rajčat, 7 vrstev červené cibule a speciální omáčky.
 5. Hranolky v Heart Attack Grillu jsou fritovány ve vepřovém sádle.
 6. Milovníci sladkého si mohou dát koktejly Butter-fat Shakes. Tato kalorická bomba se prodává ve vanilkové, čokoládové a jahodové příchuti a je vyráběna z pravého másla.
 7. Z klasických nápojů jsou mj. na výběr supersladké limonády, pivo nebo víno. Ty nejnezdravější, pochopitelně.
 8. Každý návštěvník restaurace s hmotností nad 160 kg baští zdarma.
 9. Pokud se vám povede sníst celý Octuple Bypass Burger, máte nárok na bezplatný odvoz na kolečkovém křesle. Pokud své jídlo (libovolné) nesníte celé, sestřička v obleku vám naplácá na zadek.
 10. Majitel restaurace má smysl pro humor – firma, přes kterou podnik řídí, se jmenuje Diet Center LLC.

Kde v Las Vegas je restaurace Heart Attack Grill?

Heart Attack Grill se objevil v nejednom televizním dokumentu či reportáži. Pokud si do něho chcete také zajít, stačí být ve Vegas. Restaurace leží v samém centru na 450 Fremont Street. Otevřeno mají denně od 11:00 do půlnoci.

Nejlevnější burger Single Bypass stojí $14.60346 Kč, osminásobný zabiják Octuple Bypass $38.15904 Kč. Hranolky se prodávají zvlášť za $2.7565 Kč, plechovka Coca Coly je za $2.7565 Kč. Ceny jsou z května 2023 a jsou včetně daně ve výši 8,38 %.

Fotky restaurace Heart Attack Grill v Las Vegas

Heart Attack Grill, Las Vegas | © Petr Novák

Heart Attack Grill, Las Vegas | © Petr Novák

Heart Attack Grill, Las Vegas | © Petr Novák

Heart Attack Grill, Las Vegas | © Petr Novák

Heart Attack Grill, Las Vegas | © Petr Novák

Diskuze k článku (3)

Docela by mě zajímalo, kolik lidí ten obrovský burger už dokázalo celý sníst! :D

Odpovědět

Joshi, tak jsem se na to ptal obsluhy a prý tací doopravdy jsou. Kolik jich je, mi neřekla.

Odpovědět

Boha jeho, hned bych si takovej Bypass dal… xD

Odpovědět

Přispějte svým dotazem nebo osobní zkušeností

Přidat komentář k článku

Než se na něco zeptáš, přečti si prosím článek a předchozí komentáře. Všechny nové příspěvky osobně kontroluji, reklamu, spam a sprosťárny hned mažu.

Nejlevnější půjčení auta v USA