Universal Studios Hollywood: Cena, vstupenky, atrakce a tipy

Petr Novák

Universal Studios Hollywood jsou jednou z nejznámějších atrakcí v Los Angeles. Skutečná filmová studia doplňuje zábavní park a celý komplex se pyšní titulem Entertainment Capital of L. A. Park jsem navštívil osobně, abych pro vás mohl sesbírat pár tipů, jež vám zpříjemní návštěvu. První tip: Na návštěvu si vyhraďte celý den. I tak nemusíte stihnout všechno.

Universal Studios Hollywood: Cena, vstupenky, atrakce a tipy | © Petr Novák, © Unsplash.com

 1. Obsah článku
  1. Atrakce v Universal Studios Hollywood
  2. Vstupenky a otevírací doba Universal Studios Hollywood
  3. Jak si návštěvu Universal Studios užít na maximum
  4. Fotky Universal Studios Hollywood

  Atrakce v Universal Studios Hollywood

  Všechny atrakce jsou na motivy filmů a seriálů, jak jinak. Na několika místech po parku jsou rozmístěny cedule s přehledem atrakcí a orientační čekací dobou. V dubnu 2024 byly v provozu tyto atrakce:

  1️⃣ The World-Famous Studio Tour

  Naprostá povinnost a hlavní lákadlo celého parku. Během hodiny projedete ve vláčku ateliéry, kde se natáčela Kriminálka Las Vegas, Zoufalé manželky nebo The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Cestou vás čekají dvě překvapení, první skrývá obřího King Konga v největší 3D projekci na světě. Druhé je ve stanici metra, kde mně málem vypadl z ruky telefon. Víc prozrazovat nebudu, ale dejte si pozor. Do vozíčku si sedněte vpravo ve směru jízdy, budete mít nejlepší výhled.

  2️⃣ The Simpsons Ride

  U této atrakce se rychle tvoří fronta, doporučuji ji navštívit jako první. Virtuální horská dráha napříč Springfieldem byla jednou z nejlepších atrakcí v parku. Poblíž ní leží Kwik-E-Mart se suvenýry (bohužel dost drahé) a před ním postává Homer s Bartem. Samozřejmě se s nimi můžete vyfotit.

  3️⃣ Revenge of the Mummy

  Příjemné překvapení a nejakčnější atrakce v parku. Kombinace horské dráhy a virtuálních efektů je plná nečekaných zrychlení a zatáček. Atrakce je ukrytá v podzemí v imitaci skutečné pyramidy.

  4️⃣ Jurassic Park

  Nadprůměrná atrakce se skvělým finále, kdy ve člunu pro zhruba 12 lidí sjíždíte divokou řeku obklopenou dinosaury. Ti se hýbou a občas i straší, tak pozor na ně.

  5️⃣ Transformers

  Další virtuální horská dráha, ale pro mne obrovské zklamání. Možná je to tím, že se mi film nelíbí, nebo tím, že se atrakce v půlce zasekla. Fanoušci filmu ale budou nadšení.

  6️⃣ Fast & Furious – Supercharged

  Atrakce je součástí prohlídkového okruhu po studiích. Na samém závěru vás čeká virtuální realita s herci z filmové série Fast & Furious a zběsilá automobilová honička městem.

  7️⃣ Harry Potter and the Forbidden Journey

  Atrakce pro fanoušky Harryho Pottera, ve které si můžete projít školu čar a kouzel v Bradavicích a projet se na horské dráze.

  8️⃣ Mario Kart: Bowser’s Challenge

  Virtuální horská dráha s brýlemi, které vás přenesou do světa Super Maria.

 2. Vstupenky a otevírací doba Universal Studios Hollywood

  🧭 Jak se tam dostat

  Doprava do Universal Studios není komplikovaná, kousek od areálu se nachází stanice červené linky metra Universal City. Přímo do Universal Studios vás zdarma odveze vláček, nebo můžete dojít kilometr pěšky.

  🕒 Otevírací doba

  Universal Studios Hollywood jsou přístupné denně, otevírací doba se v průběhu roku i v průběhu měsíce mění. Jeden den může být otevřeno od 8:00 do 22:00 a další od 10:00 do 18:00. Před návštěvou parku si ji ověřte na stránkách parku.

  🎟️ Vstupenky

  Vstupenky do parku si kupte v předstihu přes internet. Cena vstupenky je každý den jiná, mění se v závislosti na aktuální poptávce podobně jako ceny letenek. V dubnu 2024 se cena vstupenek do Universal Studios Hollywood pohybovala od $1092 583 Kč do $1543 649 Kč.

  Nejběžnější cena je $1293 056 Kč za dospělého. Čím dříve dopředu vstupenky koupíte, tím více ušetříte. Za dospělého se považuje každý od 10 let, děti od 3 do 9 let mají vstupenky o pár dolarů levnější.

  V nabídce je také dražší varianta vstupenky Universal Express za $1994 715 Kč$2997 084 Kč. S výjimkou atrakce Mario Kart s ní můžete všude předběhnout frontu. Nejčastěji se prodává za $2295 426 Kč$3097 321 Kč.

  Přes následující odkaz si můžete koupit vstupenku do Universal Studios Hollywood za výše uvedenou cenu na 1 den s druhým dnem zdarma. Podmínkou je, že se v době nákupu musíte nacházet mimo USA a Kanadu. Výhodou je možnost vstupenku vrátit až do 24 hodin před návštěvou parku s tím, že obdržíte 100 % peněz zpět.

 3. Jak si návštěvu Universal Studios užít na maximum

  📅 Jaký den je nejlepší pro návštěvu Universal Studios

  V průběhu týdne je v parku méně lidí než o víkendu a během letních a jiných prázdnin je tam více lidí než mimo sezónu. Jestliže nechcete trávit dlouhé hodiny ve frontách a současně si nechcete kupovat dražší vstupenku Universal Express, naplánujte si návštěvu třeba na úterý. Průměrnou obsazenost parku můžete sledovat na Google Mapách.

  ⌚ Kdy přijít do parku

  Nejlepší rada zní, ať využijete celou otevírací dobu parku. Přijet jen na odpoledne se nevyplatí nejen z hlediska ceny vstupenky, ale také kvůli počtu atrakcí, které zvládnete navštívit.

  Doporučuji přijít alespoň 15-20 minut před otevřením, i tak stěží stihnete všechny atrakce parku. Nejprve jděte na nejpopulárnější atrakce, u kterých se v průběhu dne vytvoří dlouhá fronta.

  ⌛ Zkraťte si čekání ve frontě

  U některých atrakcí (Mumie, Jurský park…) je fronta s nápisem “Single Rider” pro návštěvníky, kteří jsou v parku sami. Obsluha jimi doplňuje volné sedačky tak, aby vozík plně zaplnila.

  Vtip je v tom, že i když jste v parku ve skupince, budete pravděpodobně sedět za sebou. My jsme takové štěstí měli ve třech případech ze tří. Čekací doba je u těchto vchodů zhruba třetinová, například u Jurského parku jsme namísto 45 minut čekali jen čtvrt hodiny.

  🍔 Jídlo a pití

  Občerstvení v parku je vcelku nekvalitní a dost drahý junk food. Chcete-li ušetřit za jídlo a jíst něco kvalitního, zabalte si s sebou do batohu svačinu. Občerstvení v batozích na rozdíl od Six Flags nikomu nevadí.

 4. Fotky Universal Studios Hollywood

  Studia Universal v Los Angeles | © Petr Novák

  Kwik-E-Mart ze Simpsonových | © Petr Novák

  Universal Studios Hollywood: Cena, vstupenky, atrakce a tipy | © Mathieu Marquer / Flickr.com

  Universal Studios Hollywood: Cena, vstupenky, atrakce a tipy | © Martin Lewison / Flickr.com

Diskuze k článku (58)

toto je seřazení podle mě od nejlepšího universal studios po nejhorší dle mě podle videí z internetu:
1.universal studios hollywood
2.universal studios orlando
3.universal studios japan

Odpovědět

tady jsou videa nejlepších atrakcí Universal Studios Hollywood:
1.King Kong 360 3-D Created by Peter Jackson –
2.Jurassic Park® — The Ride – https://www.universalstudioshollywood.com/attractions/jurassic-park-the-ride/
3.Revenge of the MummySM — The Ride –
4.Terminator 2®: 3D –
5.Shrek 4-DTM – https://www.universalstudioshollywood.com/attractions/shrek-4-d/

Odpovědět

mapa parku v angličtině:

Odpovědět

chtěl jsem se zeptat co to znamená pojem ,,virtuální horská dráha,, u atrakce the simpson ride?

Odpovědět

Mrkni na video z atrakce a pochopíš. :-)

Odpovědět

jo díky

Odpovědět

a chtěl bych se zeptat těch co tam byly která atrakce je nejvíc hlučná?

Odpovědět

díval sem se na oficiální stránky všech universal studií na světě a atrakci inspirovanou filmama 2012 a 2012 den zkázy fakt nemají ten konec světa by se tam fakt hodil!škoda

Odpovědět

chtěl jsem se zeptat kolik stojí nejlevnější vstupenka
*přes internet
*na místě
*ze slevovým letáčkem
dík

Odpovědět

když si tohle video prohlídnete od 6:50 do 8:40 uvidíte kompletní průlet atrakcí king kong https://www.youtube.com/watch?v=1a2pZrERJg0

Odpovědět

aleši s tou levou stranou vláčku že je to tam lepší než na pravé si měl pravdu protože je sranda pozorovat jak tam ti virtuální lidé padají ve stejném vláčku jak se jede vím to podle jednoho videa.

Odpovědět

víte že po universal studios hollywood , universal studios orlando a universal studios japan mají otevřít universal studios dubailand hádejte kde to je?

Odpovědět

Jednoznačně najhlučnější atrakce byl Terminator 2 3D, tam to doslova rvalo uši (což já ale v kině moc rád).

Ceny vstupenek na netu sa mění během roku podle atraktivit daných termínů, ale najlevnější co sem viděl je snad za 59.99 USD. Slevový kupon sem viděl třeba na plechovce Coca-Coly, na 10 USD tuším že. Jestli sa dajů sehnat aj s větší hodnotů nevím…

Odpovědět

díky za info

Odpovědět

navíc kromě těch universal studíí co sem psal eště existuje universal studios singapore

Odpovědět

v hollywoodu jsou tři atrakce: universal studios hollywood , hollywood sing and hollywood walk of fame.

Odpovědět

Nejlepsi zabavni park v jakem jsem kdy byl! Navstivil jsem ruzne parky po svete, ale tomuhle se nic nevyrovna. Navic jsem dostal k jednodennimu listku dobu platnosti do konce r 2012 takze jdu dneska znovu :-D
Doporucuju!
PS dum hruzy jen pro silnejsi natury, videl jsem z tama vychazet mnoho placicich nestastniku kteri to nezvladli… ;)

Odpovědět

Byla jsem tam na konci července a byla to naprostá bomba!!!!!
Tommy, musím s tebou souhlasit pokud jde o house of horrors – všichni mě strčili dopředu s tím, že mám ráda ty horory, tak že to zvládnu – měla jsem málem infarkt!!!! A když ten týpek s tou sekerou dole přeskočil ten provaz, za který nesměl a začal mě tam po těch chodbách honit s tím, že proti mě se blížil týpek se zkrvavenou pilou, fakt mi nebylo dobře :-D Nicméně jsem víc adrenalinu nezažila ani na Dragsteru v zábavním parku Cedar Point :-D
Měli jsme ty VIP karty a udělali jsme určitě dobře – takhle jsme stihli všechny atrakce + Mumii jsme stihli 3x a Simpsons 2x.
Jo a Jurský Park byl hodně hustej výplach na konci. Byl nááádherně udělanej a fakt jsem se pobavila, ale po tom závěru to nepřežila kamera, kterou jsme měli v obalu a zabalenou v igelitu. Takže jestli se tam lidi chystáte, nemachrujte bez pláštěnek, pod které si schováte věci. Jinak o ně můžete přijít :-/ To, že pak schnete pár hodin, je fakt to vedlejší :-D
Co mě mrzelo bylo ta brzká zavíračka :-/ Většina zábavních parků má do 23hod, ale chápu, že tohle není klasický zábavní park.

Odpovědět

To jsem rád, že existuje i stránka kde si na USA pořád nestěžují a nenadávají.
Máš skvělý web :D
sry, že to není comment k článku.

Odpovědět

Chtěl bych se zeptat zda-li je vstupné totožné v případě, že ho koupím přes web (aktuální cena 80 dolarů) nebo až na místě? Je nutné, když tam budu v týdnu teď v únoru kupovat Front of Line pass? Případně doporučit stránku kde seženu vstupenku se slevou, děkuji

Odpovědět

House of Horrors můžu doporučit :) i když si myslíte, když před váma jde spousta lidí a vy víte co se stane stejně vás někdo vyděsí :D

Odpovědět

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat ohledně v článku vložených webovek pro koupení lístků do Universal Studios. Cena je rozhodně lepší, nabízejí cenu 89 dolarů oproti 105 přímo na oficiálních stránkách, nicméně recenze nejsou moc dobré alespoň na fb.
Rovněž mi není jasné, zda nebudu muset vystát frontu na výměnu e-voucheru za lístek. Kdyby měl případně někdo tip na jiné webovky přes které lístky pořídit, prosím o jeho zveřejnění.

Děkuji

Odpovědět

@Soňa: Dobrý den,
ano, je třeba vystát frontu u pokladny, tam se vymění voucher za klasickou vstupenku. Ty vstupenky z Isango jsou bez problémů uznatelné. Nicméně pokud máte strach, doporučuji je koupit buď na místě, nebo na oficiálních stránkách.

Odpovědět

Odkaz “na internetu” odkazuje na stránky isango.com. Na těchto stránkách jsou ceny uváděné v librách, takže nákup z těchto stránek vyjde zhruba na stejno, jako z oficiálních stránek.

Odpovědět

Mám dotaz
Na Studio Tour mi stačí normální vstupenka nebo musím tu VIP Experience?
Děkuji

Odpovědět

@Radek48: Ahoj Radku, stačí obyčejná vstupenka. Doporučuji s návštěvou atrakce neotálet, tvoří se u ní fronty.

Odpovědět

Ahoj,

návštěvu Universal Studios Hollywood máme možnost absolvovat buď v neděli a nebo pondělí – myslíte, že tam bude velký rozdíl v počtu lidí ?

Děkuji za odpověď.
Nina:)

Odpovědět

@Nina: Ahoj Nino,

tohle se skvěle zjišťuje na Google – nějakou dobu tam funguje funkce, která zobrazuje počet lidí v jednotlivé dny v týdnu a v jednotlivé hodiny. Stačí napsat Universal Studios Hollywood. Fakt užitečné. :-)

Koukal jsem na to a pondělí bude lepší, lidí tam bývá o dost méně než v neděli.

Odpovědět

@Petr Novák:

Jasný, na to jsem úplně zapomněla, že se můžu kouknout na Google :) Dík za tip!

Odpovědět

@Nina_: Rozhodne pondeli. Vikendy jsou ve vsech zabavnich parcich napraskane a bez “fast pasu” nic nestihnete. Takze jednoznacne pondeli, to tam budou prevazne turiste a minimum mistnich. Doporucuji take vyrazit hned na otviracku a nejdrive jit na nejatraktivnejsi atrakce, nez se u nich vytvori fronty. Myslete take na dopravu v LA. Pokud budete bydlet jizne od Universal Studios, pocitejte se zazitkem z dovolene ve forme zacpy, kterou uz jen tak nezazijete.

Odpovědět

@Mesi:

Supr, díky za info. A chtěla jsem se zeptat na tu dopravu do partu – budeme bydlet kousek od chodníku slávy ( červená linka) a četla jsem, že k metru jezdí shuttle bus každých 15 minut…
Co myslíte autem nebo metrem ?

Odpovědět

@Nina_: Autem je to od chodniku slavy chvilka, na otviracku (9 hod) je dalice 101 v tomto useku v pohode. Melo by to byt cca 15 minut + nejlevnejsi parkovne 25 USD. Metro stavi primo na krizovatce pod parkem a shuttle vlacek je kousek od krizovatky (je od ni videt). Metrem by to melo byt do 25 minut. Osobne, jestlize bych bydlel takhle blizko, tak bych asi to metro zkusil.

Odpovědět

@Nina_: Ahoj Nino, z vlastní zkušenosti doporučuji metro a hlavně – přijeďte již na otvíračku, ať předeženete davy lidí.

Odpovědět

Ahoj všem,
Universal jsme navštívili na konci června, proto přidávám svoje zkušenosti. V parku jsme byli v pátek a lidí nebylo v parku až tak příliš hodně. Přijeli jsme cca přesně na otvíračku a do parku jsme se dostali úplně bez problémů. Jde o jedinečný zábavní park a proto všem doporučuji koupit si FAST PASS. Nehledě na to, kolik je tam podle vás lidí nebo jak dlouhé jsou fronty. Jednodušše ty atrakce jsou tak skvělé, že je budete chtít absolvovat několikrát a to se vám bez Fast Passu prostě nepovede. My jsme čekali na každou atrakci cca 45 minut a toho času ve frontě jsme zpětně hodně litovali. Opravdu bych si radši vzal nějakou extra brigádu, abych na těch dalších 110$ vydělal a fast pass si koupil. Například Harry Potter atrakce v hradu je fantastická, ale pokud na ní nejdete hned ráno, tak odpoledne je čekací doba 120 – 150 minut a nestihli byste další atrakce.
Nešetřete tedy prosím a opravdu si ten pass kupte. Nebudete rozhodně litovat.
Pokud budete mít hlad, počítejte s tím, že ceny menu se pohybují od 12 – 15$. A je jedno, jestli je to u Krustyho nebo jinde. Na druhou stranu musím říct, že hot dog a hamburger u Krustyho byl jeden z nejlepších v americe a zároveň byl vydaný za cca 1 minutu, takže poměr cena/výkon odpovídá.
Také se vyplatí koupit celodenní doplňovací nápoj. My jsme byli skupina 4 lidí a jednodušše jsme se složili na jeden kelímek, který jsme neustále doplňovali. Ideální způsob, jak vyřešit probémy s pitím.

Odpovědět

Dobrý deň prajem,

prosím Vás, viac ľudí tu písalo o fast passe, ale na stránke universalstudioshollywood.com, som našiel akurát tak universal express ticket, kde podľa môjho pochopenia, je vždy len jeden prednostný vstup na atrakciu/show, toto myslíte pod tým fast passom? Toto by malo zabezpečiť na každú atrakciu jedenkrát prednostný vstup nie?

Ďakujem.

Odpovědět
Avatar uživatele

@Nawg: Ahoj, Universal Express Pass se kupuje dodatečně ke vstupence – díky němu můžeš neomezeně přeskakovat fronty u jednotlivých atrakcí. Neplatí, že na každou atrakci s ním můžeš jít jen jednou.

Odpovědět

Ahoj, ďakujem za odpoveď.

Ale keď pozerám ich stránku tak tam je na výber toto:

1-Day General Admission
$109 – $119

Universal Express™
$179 – $259

VIP Experience
From $349

2-Day General Admission
$139 – $169

Dá sa vybrať len jedna možnosť.

1-day general admission – popis je –
Ticket valid on your selected date only

Ticket is non-transferable and non-refundable

Ticket may not be copied,transferred or resold.

Ticket is only valid for the person named on it

Ticket cannot be combined with other offers, separately ticketed events, discounts, Halloween Horror Nights® or sightseeing tours

All or parts of Park subject to change or closure without notice.

Parking not included

Early Park Admission begins one hour before the Theme Park opens and is subject to availability, cancellation, and change. For Park hours, visit UniversalStudiosHollywood.com/calendar-and-hours.

Valid at Universal Studios Hollywood, located in Los Angeles, California.

A pri možnosti Universal Express je popis:

Ticket valid on your selected date only

Ticket is non-transferable and non-refundable

Includes Park admission and one-time express access to each ride and attraction and priority seating at select shows. Express access is a separate line with a shorter wait time at each ride and attraction and a priority seating area at select shows. (Does not apply to food and retail locations or non-seated shows.) Ticket may not be copied, transferred or resold.

Ticket is only valid for the person named on it.

Ticket cannot be combined with other offers, separately ticketed events, discounts, Halloween Horror Nights® or sightseeing tours.

All or parts of Park subject to change or closure without notice.

Parking not included.

Early Park Admission begins one hour before the Theme Park opens and is subject to availability, cancellation, and change. For Park hours, visit UniversalStudiosHollywood.com/calendar-and-hours.

Valid at Universal Studios Hollywood, located in Los Angeles, California.

Čiže ak to pozerám správne dá sa vybrať len jedna z týchto možností. Plus je možnosť mať aj ročné passy, ale to nepotrebujem.

Je niekde aj možnosť kúpenia si základnej vstupenky a plus dokúpiť si možnosť preskakovať fronty? Tá možnosť Universal Express, je ak to chápem správne, možnosť preskočenia fronty na všetkých atrakciách a shows ale na každej len raz, čiže keby som išiel na všetko len raz tak mám zaručenú tú rychlejšiu frontu nie?

Ďakujem.

Odpovědět

Ahoj, mám dotaz, dočkali jste se vůbec a poslali vám peníze zpět?
U mě stejný problém, 2x odečtené peníze z účtu.
Na mail zatím neodpověděli.
Poradíte řešení? Díky

Odpovědět

@Nawg:

Nikdo neporadí?

Odpovědět

Ahojky,

jdu si k vám pro radu. V září se chystáme ve všední den navštívit Universal studio a chci se zeptat, co je podle Vaší zkušenosti lepší? -> koupit si dvoudenní vstupenku a rozložit si atrakce do dvou dnů a nebo jednodenní s přednostním vstupem a bez čekání ve frontách? Máte někdo zkušenosti, kolik času stráví člověk přibližně ve frontě na ty nejlepší atrakce (např. Harry Potter) ve všední den (v září)?

Předem moc děkuji za odpověď :-).

Odpovědět

@Aneta: Pred par lety mi stacil jeden vsedni den, ale bylo to jen tak tak a to jeste nebyl Harry Potter atd. Dnes uz bych turistovi jednoznacne doporucoval prikoupit si “predbihaci” pas.
Express ticket je o 70 USD drazdi, dvoudenni vyjde o 30 USD levneji nez Express. Odpovezte si sami, jestli vam 30 USD stoji za ztratu jednoho dne v ramci vasi dovolene. Pokud bych tu byl jako turista, radeji bych mel ten den na neco jineho a ozelel 30 USD.
Cerstva zkusenost ze Six Flags: navsteva o vikendendu, prijezd po poledni, stihl jsem 5 atrakci (z toho 3 uz byly navecer s minimalnimi frontami) takze za cely den by to bylo cca o 2 atrakce vic. Mam membership, takze je mi to jedno, ale byt turista, priplatil bych si za pas.

Odpovědět

@Aneta: Já bych také doporučila “předbíhací” vstupenku na jeden den – byli jsme tam sice už před pěti lety, taky v září ve všední den, a na všechny atrakce byly dlouhé fronty – nepředpokládám, že se něco změnilo (od té doby jsme USA navštívili ještě dvakrát a mám pocit, že turistů tam stále jen přibývá – v některých národních parcích to vypadalo jako odpoledne na Václaváku) . Měli jsme tuhle přednostní vstupenku a víceméně všechno jsme v pohodě stihli, je ovšem dobré být tam hned ráno na otevíračku.

Odpovědět

Dobrý deň chcela by som poradiť veľmi túžim ísť do universalneho štúdia v holywode vedeli by ste mi prosím ako sa tam dostať letecky som zo Slovenska ďakujem veľmi pekne

Odpovědět

@Natalia:
Třeba z Bratislavy? Tam letiště zatím je. Letisko Tri Duby​ bude pravděpodobně jen pro lokální lety.
Prostě koukni na weby s letenkami a něco určitě najdeš. Zkus odlety z Bratislavy, Vídně, Budapešti, klidně i Krakov a Katovice, podle toho, kam máš dobré spojení. Nejlepší bude letět do LA, letiště LAX nebo letiště v okolí Ontario International Airport, John Wayne Airport

Odpovědět

@Franta: Ahoj. My sme leteli priamo z Viedne do Los Angeles. Na letisku sme pozicali auto a premiestnili sa severnejsie v LA, aby sme nemuseli rano dlho cestovat priamo do Universal Studios. Vstupenky sme si kupili vopred cez ich stranku. Neodporucam ist cez prazniny, alebo vikend. Je tam dostatok volnych parkovacich miest, ak prides vcas. Je to na cely den.

Odpovědět

@Maria: nemuseli ste byt 14 dni mimo Sche

Odpovědět

Mám dotaz,chystáme se do USA v září a mimo jiné budeme i v LA 2 dny, druhý den chceme být celý v Universal studio a pak pojedeme rovnou na letiště,tudíž dotaz zní,lze v tom parku někde odložit zavazadlo?zda je tam nějaký sejf nebo něco podobného pro zavazadla? případně kolik to stojí?předem díky

Odpovědět
Avatar uživatele

@Tomáš: Ahoj Tomáši, v Universal Studios mají lockery. Největší s rozměry 55 cm × 28 cm × 40 cm stojí 15 dolarů na celý den.

Odpovědět

Ahoj, koupila jsem lístky do Hollywood studios přes oficiální stránky, platba byla zaúčtovaná, ale ještě jsem neobdržela lístky na mail. Nemáte někdo zkušenost jak dlouho to trvá?

Odpovědět
Avatar uživatele

@Lula: Ahoj, lístky by měly přijít obratem – do pár minut. Koukala ses do spamu, jestli nejsou tam?

Odpovědět

Přispějte svým dotazem nebo osobní zkušeností

Přidat komentář k článku

Než se na něco zeptáš, přečti si prosím článek a předchozí komentáře. Všechny nové příspěvky osobně kontroluji, reklamu, spam a sprosťárny hned mažu.

Nejlevnější půjčení auta v USA