Zamítnutá žádost o vízum do USA a následná cesta na ESTA

Petr Novák

Žádali jste v minulosti o vízum do USA, které vám bylo zamítnuto, a nyní byste se do země opět rádi vypravili? Zamítnuté vízum výrazně zvyšuje pravděpodobnost neschválení cestovní registrace ESTA. V tomto článku se dozvíte, jak máte postupovat a jaké jsou zkušenosti čtenářů, které potkal stejný osud jako vás.

Zamítnutá žádost o vízum do USA a následná cesta na ESTA | © bobbsled, Flickr.com, © Pixabay.com

 1. Obsah článku
  1. Zamítnuté vízum do USA většinou znamená neschválení ESTA

  Zamítnuté vízum do USA většinou znamená neschválení ESTA

  Pravděpodobnost schválení cestovní registrace ESTA výrazně snižují následující tři situace:

  1. Zamítnutá žádost o vízum do USA
  2. Odepření vstupu do USA
  3. Vyhoštění z USA

  Pokud se v některém z vyjmenovaných bodech najdete, ESTA můžete stále vyplnit. Doporučuji tak učinit s dostatečným časovým předstihem, aby bylo možné požádat o cestovní vízum. To je v takovém případě jediná možnost, jak se do USA dostat. Žádost o vízum znamená mimo jiné povinnost osobně navštívit ambasádu, kde je třeba úředníky přesvědčit o poctivých důvodech k návštěvě USA.

  Dobrými důkazy jsou zpáteční letenka, potvrzení o zaměstnání, dostatek finančních prostředků v hotovosti a na účtu nebo zvací dopis.

  Velmi důrazně nedoporučuji během vyplňování ESTA lhát. Pokud imigrační úředníci vaši lež odhalí, odměnou vám bude několikaletý zákaz vstupu do Spojených států amerických.

  Dobrá zpráva na závěr: Podle zkušeností čtenářů lze i se zamítnutou žádostí o vízum získat schválenou ESTA.

Diskuze k článku (96)

Dobry den , pred 1,5 rokem mě vrátilo imigrační v Chicagu cestovala jsem pres ESTA , jen mě zajímá jestli je nějaká promlčecí lhůta a je možno po nějaké době zadat znova o ESTA .
Popřípadě jestli nemáte někdo dobrý kontakt a osobní zkušenosti s nějakou vízovou agenturou v Praze

Odpovědět
Avatar uživatele

@Vlasta: Dobrý den, takhle – o ESTA můžete požádat znovu, nicméně pravděpodobně nebude schválena a budete muset žádat o vízum. V části “otázky týkající se bezpečnosti” v položce 7 “Bylo vám někdy odepřeno vpuštění na území USA?” musíte uvést “Ano”. Promlčecí lhůta není.

Odpovědět

@Vlasta:
Vízová agentura ti moc nepomůže, protože na pohovor stejně musíš osobně s potřebnými doklady. Jen by ti poradili, co s sebou a nechali by si to dobře zaplatit.

Odpovědět

Dobry den,

Mam dotaz. Jak je mozne, ze kdyz jdete zkusit zadat o turisticka visa a oni Vam je nesvoli, ze pak neni sance ani zadat o ESTU?”/

Stalo se me to, ze po vyplneni ESTA, kterou jsem nevedome v hektickem case spatne vyplnila, tak me sice byla schvalena a ja se do USA dostala, ale mela jsem v tom cestu i na Jamaicu a v prubehu Jamaiky me ESTU zrusili. Byla jsem v soku co se mohlo stat, ale vysledek naznacuje, ze z duvodu nepravdivych informaci typu: zda planuji cestu mimo usa a ja uvedla NE, protoze jsem to v te dobe neplanovala, dale otazka zda me byla visa zruseny, jsem bohuzel v anglickem jazyce spatne porozumnela a mela jsem za to, zda jsem kdy v historii mela visa a ta se me zrusila treba nejakym nelegalnim cinnem a navic jsem misto rodneho cisla uvedla cislo obcanky. Ano, totalni ostuda me inteligence, ale spis bych rekla zbrklost. Ovsem je mozna cesta, jak se odvolat, ze jsem omylem nevedome spatne vyplnila estu? A proc vlastne nemame narok na ESTU, kdyz nedostaneme visa”/.

Dekuji za rady.

Odpovědět

Dobrý den,
Chci se zeptat,syn cestoval podruhé v březnu na Estu do L.A. a byl mu zamītnut vstup do USA.Imigrační mu na místě zrušili Estu. Chtěl by teď koncem roku navštívit přátelé v L.A.Již koncem března mu přišel mail,že může znovu o Estu žádat.Chceme to tedy zkusit.Může doufat, že mu bude schválena?V pase má též razítko o minulém zamítnutí vstupu. Je v tom nějaký problém?Pomohl by nový pas nebo je to zbytečné? Děkuji za odpověď.

Odpovědět

@mamka:
Nový pas nepomůže, je to v systému. Jaký byl důvod zamítnutí? Řekli mu to? ESTU zkusit může, ale nedoufal bych. Spíš by měl jít na ambasádu pro vízum.

Odpovědět

Imigrační m řekla,že má mezi první a druhou návštěvou jen 3 měsíce,a t to zkusí později, tak nevím.

Odpovědět

@mamka:
Poprvé tam byl asi dlouho, co? Celých 90 dní? Ono to pro ně vypadá “divně”, když turista jezdí často na dlouhé pobyty. Může to zavánět prací na černo. Píše za něj mamka, takže to bude ještě nějaký mladík/student. To může být také mínus, protože nemusí mít dostatečné úspory/výdělek na tak dlouhé pobyty. Esta je turistická a běžný turista nejezdí opakovaně na dlouhé dovolené na jedno místo.

Odpovědět

Dobrý den,
chtěl bych se vás prosím zeptat, jestli nemá někdo zkušenost s tímto. Letos mi byly zamítnuto studentské pracovní vízum J1 na práci přes prázdniny. Zamítnutí bylo dle konzula na ambasádě z důvodu toho, že podle něho jsem nebyl studentem prezenčního studia, což nebylo pravdou. Prodlužoval jsem závěrečný ročník a dokončoval diplomovou práci, jinak jsem neměl žádné předměty. Ovšem dle písemného vyrozumění jsem vízum nedostal z důvodu ne moc silné vazby k České republice. Moje přítelkyně víza dostala a pracuje tam. Rád bych letěl do USA alespoň na cestování (na 3 týdny), proto uvažuji, že bych zažádal o ESTU. Myslíte, že je reálné ji dostat?

Předem děkuji.
Standa

Odpovědět

@Standa:
Je tam dost velká pravděpodobnost, že po kladné odpovědi na otázku, zda ti někdy bylo zamítnuto vízum, bude žádost o ESTA zamítnuta. Hlavně kvůli těm ne moc silným vazbám k ČR. Zamítnutá žádost vyjde na 4.- USD, to není zase tolik, tak to klidně zkus.

Odpovědět

Nevíte prosím někdo, když mám platnou ESTU a zažádám o vízum a kdybych ho nedostal, jestli bych přišel i o ESTU?

Odpovědět

Ano, estu mam platnou, ale pozadal jsem o vizum, dostal jsem ho.

Odpovědět

Ahoj všem,
v roce 2002 mi bylo vízum zamítnuto a nyní jsem podala žádost ESTA a byla mi schválena.

Odpovědět

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Měl jsem v minulosti podmínku ohledně mariuhany. Chtěl bych s přítelkyní na dovolenou na Hawaii. Nejspíš mám smůlu a nikdy mě tam nepustí že ? Děkuji za bližší informace. Marcel

Odpovědět

@Marcel:
Proč by nepustili? Pustili i jiné. Zkus ESTA, když to nevyjde, tak alou na ambasádu pro víza.

Odpovědět

Zdravím,me bylo zamitnuto vízum už víc jak před 20 lety…… Tak doufam,že estu na starý kolena dostanu. Dekuji všem

Odpovědět

Ahoj, také bych něco řekl a zároveň bych se dotázal. V USA jsem strávil hodně let, jezdil jsem tam opakovaně už od roku 1994, nikdy jsem neměl problém na imigračním. Pokaždé jsem totiž dodržel 1/2 roku pobytu. V současné době je to myslím kratší. Pak jsem se rozhodl, že zůstanu dele až mě jednoho dne chytili v Novem Mexiku a zavřeli v INS El Paso, 2 a pul roku overstay. Po 2 a 1/2 měsici me deportovali, protože bond 7500 USD ztopil člověk, který se za mě zaručil. To byl rok 2002. Otázka, je možné v mém případě opravdu dostat viza? Po mailingu s ambasadou mi bylo řečeno, že mohu normálně požádat o viza, ale jestli má někdo zkušenost dále na imigračním po příletu do států. Dostal jsem 10 let zákaz, nyní to bude uz 16 let, nejsem už žádný mladík, 50 klepe na dveře. Prostě vzít manželku a děti na pár týdnu do států. Mám tam fůru známých, k dispozici pozvání, záruky, peníze atd atd…. Prosím jen odpověď od někoho, kdo má podobnou zkušenost.
Díky….P

Odpovědět

@Petan: Na to ti nikdo neodpovi. Ani nemuze, protoze jestli jednoho pustili, druheho treba ne a naopak – jakakoliv odpoved nezvysi ani nesnizi tvoji sanci. Jediny zpusob, jak to zjistit, je zazadat o vizum a letet. Cekaji te dve prakazky. Urednik na ambasade a urednik na letisti v USA. Takze mej pripravene duveryhodne vysvetleni a hodne stesti.

Odpovědět

@Petan:
Z podobnou zkušeností tady moc lidí nenajdeš.
Ty máš v záznamech černý puntík, takže musíš počítat se zvýšenou kontrolou a opatrností vůči tvé osobě ze strany ambasády i CBP.
Jak píše Mesi, není jiná cesta, jak to zjistit, než to zkusit. Já to vědět nepotřebuji, ale oni budou koukat na to, zda to bylo “jen” překročení nebo ti dokázali i nelegální práci.

Ve hře jsou všechny varianty od zamítnutí (pro tebe) už na ambasádě, přes puštění rodinky bez tebe na imigračním, až po bezproblémové puštění všech. A vše to záleží na tobě.
Doporučuji mít vše perfektně připravené, detailní plán dovolené, itinerář rozepsaný po dnech, doložené financování, přesvědčivé důkazy o pevném zázemí v ČR, potvrzení z práce… Ty zvací dopisy a záruky pouze od důvěryhodných lidí, nejlépe Američanů. Pokud víš, že někdo z nich v minulosti ubytoval nebo zaměstnal nelegála, tak ho vynech. Nikdy nevíš, co mají v záznamech a záruka od někoho, koho mají/měli v merku, člověku s tvou minulostí nepomůže. Tvá žádost musí být přesvědčivá a neprůstřelná.

Vím, že někde tady na webu je příspěvek od někoho, koho taky vyhostili, vízum dostal a imigrační ho pustili.

Odpovědět
F

Dobrý den,

byli jsme s přítelkyní žádat o víza na ambasádu, kde nám však žádost o B2 víza zamítli. Po jak dlouhé době můžeme žádat o ESTA? Na ambasádě to totiž nejsou schopni sdělit, nejde to vůbec přes ně. Jinak mám tam dědu již od roku 2001, což jsem i uvedl a že bych u něj 4 měsíce byl.

Výsledek však byl, že nemám silné vazby k ČR a že jsem potenciální imigrant. Chtěli jsme zde pouze cestovat, peníze mám, bydlení zajišťuje právě děda. Uvedl jsem zde i úvěr a pracovní smlouvu, nic však vidět nechtěl a s chladným tónem dodal jen sorry a vytisknul neudělení, s nemožností se odvolat.

Odpovědět

@Filip Heitel:
Ahoj Filipe a díky za zajímavou informaci.
Nicméně tedy pro tebe ne moc šťastnou.

Každopádně o ESTA můžeš zažádat asi rovnou, stejně je tam otázka, zda ti bylo někdy v minulosti zamítnuto vízum…a to odpovíš “ANO” dnes i za 10 let :)

Dej sem pak vědět jak to dopadlo.

Odpovědět

@Filip Heitel:
Jak píše Lukáš, ta otázka na zamítnuté vízum, je tvá nevýhoda. Vždy odpovíš, že ano a oni ti tak mohou ESTA rovnou zamítnout. Stejně to má přítelkyně. Zamítnutí ESTA tě vyjde na 4,-USD, což není tak hrozné za pokus.
Zřejmě jste byli málo přesvědčivý, že jste opravdu turisté. Další případná žádost i vízum připadá v úvahu až po té, co se změní tvá situace a vazby na ČR budou silnější. Nyní to asi vypadalo, že jedeš k dědovi bydlet a ne na návštěvu za ním.

Odpovědět

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Dnes mne bylo zamítnuta víza B2. V USA jsem již dvakrát byl vždy na ESTU. Nikdy jsem nepřekročil dobu 90 dnů. Vždy bylo vše správně dodržena. Má otázka tedy zní mohu na ESTU znovu vycestovat i když vízum mne neschválily. Bude úředník dělat větší problém , když uvidí že mne to zamítly. Žádal jsem kvůli tomu, že jsme měli itenerář, který byl na více jak 90 dnů. Předem Vám děkuji za odpovědi či zkušenosti. Jinak má zkušenost z dneška strašné a důvod zamítnutí také nechápu.

Odpovědět

@Dobby: Dobrý den, taktéž mi zamítli víza B2 a mám stejnou otázku ohledně vycestování na ESTU. Získal jste již odpověď, prosím?

Předem děkuji za odpověď.

David

Odpovědět

@David:
Trochu se to řešilo tady, pak už se Dobby neozval.

Odpovědět

Ahoj. Zdravím všechny. Mám takovou otázku. V roce 2017 v létě jsem byl v USA 3 týdny a v roce 2018 v zimě měsíc. Platnost esty mi Tudíš zkončila a já jsem požádal o novou. Vyplnil jsem všechno správně a esta mi ještě nebyla schválena, ze bude do 72 hodin. Mužů se tedy zeptat zda to ze nebyla schválena ihned a bude do 72 hodin světší o tom ze by mi měla být esta zamítnuta?
Děkuji za odpověď.

Odpovědět

@Lukas: Už se to tu rozebíralo v diskusi o ESTA. Dříve to některým schvalovalo okamžitě, nicméně dnes to u všech nějaký čas trvá. Mně první ESTU (v roce 2015) schválili taky hned. Následující v roce 2017 to trvalo do následující dne a letos jsme měl schváleno až po 2 dnech. Takže bych se nebál. Holt mají možná víc žádostí nebo to víc prověřují.

Odpovědět

@David: zdravím, na ESTU již vycestovat nemůžete. Musíte si zažádat o novou a tu Vám samozřejmě ihned zamítnou. Na oficiální webu ambasády stojí, že v případě jakékoli změna odpovědi na jednu z otázek v žádosti musíte žádat znovu. Jinak riskujete okamžite nevpuštění do země. Takže takto za mne.

Odpovědět

Dobrý večer, mám jendotaz, v minulosti mi zamitli zadost o vizum do USA. Byla jsem cerstve rozvedená se dvema detmi a cestovat jsem mela jen s bratrem za pribuznymi na navstevu. Pry jsme nesplnili dostatečné duvody k navratu. Deti nejsou duvod mi bylo receno, bohuzel si nepamatuji rok. Bude to problém kdyz se spletu v uvedení roku zamítnutí zadosti. Počítám ze to bylo tak pred 20 lety.

Odpovědět

@Simona:
“Byla jsem cerstve rozvedená”, takže ten rok nebo ten další? Pak už to moc čerstvé není, takže bys to mohla odhadnou celkem přesně. Napiš cca, přibližně nebo tak něco.

Odpovědět

@Franta: diky, odhadnu to,jen jsem chtěla vědět,kdyz se netrefim jestli to bude nejaky problém, napsat přibližně me tedy nenapadlo. Dekuju.

Odpovědět

Hezký den, jen chci říct,ze i když jsem si jista s rokem zamítnutí víza jista nebyla, tak mám ESTU schválenou. Večer zažádano a ráno potvrzeno.

Odpovědět

Zdravím mam takový dotaz. Před nedávnem jsem letěl do LA a deportovali mě z USA na zpět do ČR. A zamítli Estu. Jelikož jsem se přiznal že jsem při své první návštěvě USA zde pracoval. Můj hlavní důvod mé první cesty bylo ale oslavit kamarádovu svatbu až pak se naskytla možnost práce tak jsem místo původních 14 dní zde zůstal 88. Když jsem tedy teď letěl do LA na 11 dní za účelem splnit si svůj sen a vidět město Andělů atd..Byla mi zamítnuta Esta a následná deportace ale taky mi bylo na imigračním řečeno že mohu zkusit požádat o víza. Zajímalo by mě jestli tedy mam nějakou šanci získat Víza B2 nebo mě na absádě automaticky zamítnout jelikož jsem v minulosti pracoval v USA ?

Odpovědět

@Dan: No podle me je to jeste moc cerstvy, radeji bych jeste minimalne rok pockal a se zadosti o vizum neprovokoval. Nebo si troufnout,ale v tom pripade si vsechno pripravit tak dokonale, ze urednik nebude mit sanci ti vizum zamitnout, coz mi neprijde vzhledem k tvy minulosti moc realny…

Odpovědět

Dobrý den. Můj příběh ohledně zamítnutí víz v Praze na ambasádě v roce 2018 a 2019 je dlouhý . Nebudu vás tady s ním zdržovat. Jen to že jsem si vlastně nepravdivě uvedenou informaci ve formuláři/a opravdu ne schválně/, vysloužila tak zvaný černý puntík. Chci moc poprosit o radu jak a kde se mám obrátit, aby mě byl tento puntík smazán z jejich registru. Chtěla bych letos, teď na jaře/2022/, zkusit znova žádat o víza v Praze na ambasádě. Děkuji vam všem co by jste mě s tímto mohli pomoct moc! Přeji pohodový den.

Odpovědět

@Miroslava:
Amíci puntíky nemažou. Prostě je tentokrát musíš přesvědčit, že je to tak, jak říkáš.

Odpovědět

Zkusit požádat o víza můžeš. Jinak puntík nemá cenu řešit- ten ti nevymazou. Něco tam muselo být…

Odpovědět

Ahoj, pred 4 lety mi zamitli ESTU, v tu dobu jsem pracovala v zahranici, nemela jsem dlouho pobyt v Ceske republice. Pani mi rekla, at to zkusim znovu za rok nebo dva, az se zase zabydlim v CZ. Cestovat US je muj nejvetsi sen a zamitnuti se mnou zamavalo, chci si tento sen splnit a zkusit to znovu. V praci davam vypoved, coz je dobra prilezitost si tento sem splnit. V praci by me na mesic nepustili a v nove praci asi taky ne. Napadlo me si najit praci dopredu, treba s nastupem za 2 mesice, abych mohla mezitim v klidu cestovat. Mam dve otazky.

1. Muze byt problem, ze budu v case cestovani po US nezamestnana, i kdyz budu mit novou praci za cca dva mesice?
2. Mam znovu zadat o ESTU nebo jit radeji na Ambasadu pro turisticke visum?

Je to pro mne moc dulezite, diky predem za rady!

Odpovědět

@Eliska P.:
Klidně zkus zase ESTA, když ti to zamítnou, tak to jsou jen 4,-USD. Na ambasádu můžeš jít pak.

To, že budeš nezaměstnaná cestování nevadí. Taky je to myslím jedna kolonka k vyplnění v žádosti, zaměstnavatel, snad i s kontaktem. Lidi tu už psali, že cestovali mezi výpovědí a nástupem do nové práce a snad nikdo tu pak nepsal, že by ho kvůli tomu nepustili do USA. Já sám, tak jel 2x a v pohodě. Ale může se stát, že se na imigračním zeptají, pak je na tobě, jak odpovíš nebo jak je přesvědčíš, že tam nehodláš zůstat. Stejně tak při případném pohovoru na ambasádě.

Když ti ESTA zamítli, tak jaká paní ti řekla, že to máš zkusit za rok nebo dva? Je to online, tam s nikým nekomunikuješ. Ty jsi někam volala nebo psala? Myslím, že už před vyplňováním potvrzuješ, že přijímáš rozhodnutí a oni nikomu nic nevysvětlují.
Po zamítnutí je lepší nějaký čas počkat, ale pro vízum na ambasádu se můžeš objednat klidně hned po tom.

Odpovědět

@Franta: Ahoj Franto, diky za link, me se to opravdu nezobrazovalo.

Divala jsem se do emailu a zadala jsem tehdy o turisticke visum. Muj plan byl pozadat o ESTU a tak to mam v hlave zafixovano, je to skoro 5 let a snazila jsem se na to zapomenout, nebyl to prijemny zazitek. Omlouvam se, ze jsem to napsala spatne. Skoda, ze si nepamatuji, proc jsem nakonec nezadala o ESTU. V emailu jsem nasla potvrzeni o zamitnuti, kde pisou, ze mi doporucuji to zkusit znovu nejmene za rok, kdy budu schopna si vybudovat v CR zazemi, najit si praci apod.

Vidim, ze jsem je o to potvrzeni pozadala ja, potrebovala jsem to kvuli vraceni penez za letenky. Mela jsem koupenou zpatecni letenku (na 2 mesice). V CR mam rodinu a vlastni byt, ale to je jim ocividne uplne jedno.

Je to skoro 5 let a celou dobu jsem zde pracovala, v zahranici jsem uz nebyla, tak doufam, ze to konecne vyjde. Netusim, jak je mam presvedcit o tom, ze tam chci opravdu jen cestovat, protoze o to jsem se snazila i pred 5 lety. Mas k tomu prosim nejakou radu?

Diky a hezky den
E.

Odpovědět

Dobrý den chci se zeptat, když bylo asi před 30 lety zamítnuto pracovní vízum, myslíte že by mi mohli uznat dneska turistické do NY? Chceme letět na týden, tak mě to zajímá. Děkuji

Odpovědět

@Nikola: můžu se zeptat vyšlo to?

Odpovědět

@Nikola: můžu se zeptat vyšlo to ?

Odpovědět

Zdravim.
Byl jsem pred par lety trikrat v usa na estu. (dve esty) Pred kovidem 1, a po kovidu 2x. Posledni navrat minuly rok. Vse vzdy v poradku, do 90 dnu.
Letos na jare me zamitli zadost o cestovni visum, pry nedostatecne vazby!
Mam jeste na par mesicu platnou estu. Po vicekrat overeni na strankach porad pisi ze je stale platna.
Chtel bych letos znova do usa.
Mam strach ze by me mohli na letisti otocit.
Po neschvaleni visa je mala sance na novou estu, moje stara je stale platna a chtel bych ji vyuzit.
O dalsi visum se pokouset nehodlam, jsem znechucen jejich vymluvou pro neschvaleni. Vzdy jsem se vratil v minulosti vcas. Jsem rodakem CR. Vazby mam! Rodina, nemovitost. Penez mam dost, zvaci dopis od americkeho kamarada. (Bydlel bych u nej jako vzdy) Mel jsem aspon 30 papiru a nechteli videt nic!!
Koupit letenku je loterie, to je jasne. Nemuzu se rozhodnout zda pouzit mou stale platnou estu, risknout to, nebo skoro zbytecne zazadat o estu novou, a tim si zavrit cestu prostrednictvim esty uplne. Po pripadnem neschvaleni. Cekat roky nechci.
Nejake napady, zkusenost? Franto? Nebo nekdo jiny…
I po neuspechu na ambasade stara esta porad proste platna. Nic nezrusili.

Odpovědět

Otazka ohledne pripadneho otoceni na letisti imigracnim urednikem:
Mate s tim nekdo zkusenost?
Mel bych koupenou letenku i nazpet, treba za mesic.
Kdyz vas otoci/nevpusti jak to probiha? Letam pres Deltu airlines, ti jsou seriozni. Pravdepodobne by me obratem poslali nazpet a tak nejak odecetli cestu uz se zaplacenych zpatecnich letenek. Bavim se o financich. Z amsterdamu potom do prahy uz letenka uplne nova? Za dalsi finance?
V jine diskuzi jsem se docetl, ze konkretne amsterdam dela nejaky predpohovor. Jako ze by me uz nevpustili do letadla z amsterdamu do usa? Bylo by to mnohem lepsi nez letet 8 hodin tam a zpet! Pokud by me otocil az imigracni urednik v usa.
A co zavazadlo? Jak bych se k nemu dostal kdyz se odbavuje pri conection flight jeste drive nez se jde k imigracnimu urednikovi, ktery by me mohl nevpustit. (Alespon se me zda, ze jsem kufr poslal na dalsi letadlo jeste pred pasovou prohlidkou… Prvni usa letiste neni me cilove.
Omlouvam se za nejspis polopate polozene otazky…

Odpovědět

Zdravím, před 9 lety jsem zůstal 8 měsíců přes. Je možné, že bych ještě někdy ESTU úspěšně dostal? Je i nějaká jiná možnost? Děkuji

Odpovědět
J

Zdravím potřebuji poradit družce zamitly estu jak mám dále postupovat asi přes ambasádu nevíte zda se to dá viridit do 30 dnů a zákal dlouho muže Zadat o estu znovu je lepší počkat par dnů diky za odpovědi a rady

Odpovědět

Ahoj, prosím o radu zkušenější :D plánujeme teď roadtrip po západě a samozřejmě nevynecháme Vegas. Zda ale nejsem schopen odhadnout náklady do rozpočtu. Chápu, že je to hodně individuální, ale jaký je cca rozumný rozpočet na den ve Vegas, aby si to člověk trošku užil? Zde jsem ztracen :D jaká je například potřeba částka na bedny v Casinu, které nelze vynechat, je minimální vklad na zatočení např. 10USD nebo 100USD? Díky moc za odpovědi.

Odpovědět

@Jakub:
Jak pises, je to hodne individualni. Ja ti muzu dat par tipu za sebe (naposled jsem byl v roce 2019, takze nektere ceny muzou byt zastarale).
Casino: 1) automaty: minimalni vyska otocky se u automatu lisi a muzes si vybrat. Co si pamatuju, tak nejnizsi bylo kolem 0.1 USD
2) Ruleta – u stolu byvala nejnizsi 5 USD. No byvaji i automaty, kde byla nejnizsi sazka za 1 USD. Pokud chces posedet, zahrat, moc neprohrat a mit zadarmo drink, doporucuju. 3) Black jack – podobne jako ruleta, zakladni vklad byval 5 USD (to byl ale tak jeden stul, jinak spis 10+ USD). 4) Poker si pamatuju nejake turnaje i stoly, ale osobne jsem nehral.
Restaurace: Vetsina hotelu/casin ma nekolik tematickych restauraci, takze hodne velka moznost vyberu stylu a cenove urovne. Steak sezenes od 20 USD, ale klidne i za 100.
Party: drinky vetsinou staly kolem 10 USD. V casinu muzes pit zadarmo, pokud hrajes (nebo za spropitne cisnici)
Nezapomnel bych na nejakou zabavu – horska draha v New York New York, Eifelovka, show v MGM nebo podobne. Ale to je hodne zavisle na tom, co chces zazit.

Odpovědět

Ahoj vsem,
Doporucuji letat pres Dublin Airport. A to kdyz si nejste moc jisti. Primo na letisti je imigracni proces U.S. Customs and Border Protection CBP, takze se rovnou dozvite, zda vas pusti do USA neno rovnou otoci nazpet. Pokud vas pusti, tak v USA uz neni zadna kontrola!! A pokud vas nepusti, jste porad v Evrope a usetrite si nekolik hodin letu. Hezky den.

Odpovědět

Přispějte svým dotazem nebo osobní zkušeností

Přidat komentář k článku

Než se na něco zeptáš, přečti si prosím článek a předchozí komentáře. Všechny nové příspěvky osobně kontroluji, reklamu, spam a sprosťárny hned mažu.

Nejlevnější půjčení auta v USA