Jak se dostat z letiště v New Yorku

Doprava z letiště v New Yorku je možná několika způsoby. Nejpohodlnější a nejdražší je taxi, Uber bývá o něco levnější. Autobusy jsou nejlevnější, ale zároveň nejpomalejší. Vhodným kompromisem je kombinace metra a vlaku. Ceny se liší v závislosti na konkrétním letišti.

Jak se dostat z letiště do centra New Yorku | © Pixabay.com

Doprava z letiště JFK na Manhattan

JFK je hlavní letiště v New Yorku, létá na něj drtivá většina aerolinek včetně Delty, British Airways, Lufthansy, KLM, Air France nebo Austrian Airlines. Mezi terminály zajišťuje dopravu 24 hodin denně bezplatný vláček Airtran.

Cesta z letiště JFK je nejrozumnější kombinací vlaku JFK AirTrain a metra, spoje jezdí 24 hodin denně. Doba jízdy mezi letištěm a Manhattanem činí 1 hodinu. Jízdenku na Air Train v ceně 5 $117 Kč (plus 1 $23,32 Kč za kartičku MetroCard) koupíte v automatu ve stanici.

V příletové hale terminálu nejprve následujte cedule AirTrain, vlak vás dopraví na jednu ze dvou stanic metra:

 • Air Train do Jamaica Station / Archer Avenue / Sutphin Boulevard
  Přestup na metro E, J, Z. Doporučuji při cestě do Queensu, Bronxu nebo do centrálního a severního Manhattanu.
 • Air Train do Ozorie Park / Lefferts Boulevard
  Přestup na metro A. Zvolte při cestě do Brooklynu nebo na jih Manhattanu.

Při přestupu na metro je nutné koupit další jízdenku – buď třeba týdenní, nebo jednoduchou za 2.75 $ (64 Kč). Nahrát si ji můžete na Metro Card. Doporučuji vám přečíst si článek o metru v New Yorku a k plánování tras používat Google Mapy.

Levnější alternativou k AirTrainu jsou pomalé autobusy. Odjíždí od terminálu 5, na správné místo vás navedou ukazatele v hale. Cena jízdenky je 2.75 $64 Kč plus 1 $23,32 Kč za MetroCard, případně si můžete koupit týdenní jízdenku.

 • Linka Q3
  Za 45 minut dorazíte do stanice Jamaica-179th Street, odkud jezdí metro F.
 • Linka Q10
  Za 20 minut: Ozone Park-Lefferts Blvd s přestupem na metro A
  Za 22 minut: Jamaica Ave & Lefferts Blvd s přestupem na metro J a Z
  Za 30 minut: Kew Gardens – přestup na vlak do Penn Station a na Long Island.
  Za 35 minut: Kew Gardens – 80 Road Union Turnpike, přestup na metro E a F
 • Linka B15
  Za 30 minut: Ashford Street & New Lots Avenue se stanicí metra 3.
  Za 35 minut: Van Sinderen Ave & New Lots Avenue s metrem L.
  Za 1 hodinu: Fulton Street & Kingston-Throop Avenues se stanicí metra C

Hybridem mezi MHD a taxíkem jsou shuttly, dodávka vás spolu s dalšími cestujícími doveze až k hotelu. Cena je vyšší než u metra, výhodou je cesta bez přestupů. Lístek si kupte v předstihu na internetu třeba od NYC Airporter (17 $396 Kč jednosměrná, 30 $699 Kč zpáteční) nebo od GO Airlink NYC (15 $350 Kč18 $420 Kč jednosměrná).

Taxi a Uber se vyplatí při cestě ve více lidech. Nikdy nenasedejte do neoznačených taxíků bez svítilny na střeše a nenechte se zlákat, jakmile vás někdo osloví přímo v terminálu. Ošklivě přeplatíte.

Alternativou je služba Rideways. Doporučuji ji méně zkušeným cestovatelům a větším skupinám osob. Auto si lze objednat v předstihu přes internet, řidič vás vyzvedne přímo v terminálu a dopraví až na zadané místo. Nemusíte nic hledat a můžete si zvolit mezi levnějším autem i luxusní limuzínou.

Doprava z letiště Newark

Newark je záložní letiště v New Jersey, slouží vnitrostátním i mezinárodním linkám. Leží 24 km jihozápadně od centra Manhattanu.

Nejlepší metodou dopravy na Manhattan je vlak. V terminálu následujte cedule AirTrain Newark a zdarma jeďte 10 minut na letištní nádraží Newark Airport Rail Station. Za příjezd, nebo odjezd z nádraží se vybírá 5.50 $128 Kč.

Z nádraží jezdí každých 15-30 minut vlak společnosti NJ Transit až do Penn Station na manhattanské křižovatce ulic 34th St a 8th Ave. Doba jízdy je 30 minut, vlak staví nejprve v Penn Station v Newarku. Dejte si pozor, ať nevystoupíte brzy. Cena jízdenky je 12.50 $291 Kč.

Nejlevnější cesta z letiště Newark na Manhattan je autobusy New Jersey Transit. Před terminálem nasedněte do busu 62, vystupte na Newark Penn Station. Jednosměrná jízdenka stojí 1.60 $37 Kč, mějte připravené drobné. Autobus jede 25 minut. Na Penn Station přestupte do vlaku PATH, jenž vás za 2.75 $64 Kč doveze do stanice World Trade Center na Manhattanu.

Kompromisem mezi taxíkem a MHD jsou shuttly sdílené více cestujícími. Dodávka vás vysadí přímo u hotelu. Mezi Newarkem a Manhattanem jezdí třeba NYC Airporter (27 $630 Kč jedním směrem) nebo GO Airlink NYC (20 $466 Kč25 $583 Kč jedním směrem).

Taxíky na Manhattan jsou drahé, vyplatí se, jen když ho zcela zaplníte. Počítejte s 60 $1 399 Kč80 $1 865 Kč bez dýška. Důrazně doporučuji vyhnout se neoznačeným taxíkům a drožkařům, kteří lanaří oběti v budově terminálu. Šeredně s nimi přeplatíte.

Při cestě 4 a více osob je alternativou systém Rideways, přes který si v předstihu objednáte auto s řidičem. Ten vás vyzvedne přímo v terminálu a dopraví vás na určené místo. Vybrat si můžete z levnějších modelů aut i stylové limuzíny. Cena se liší v závislosti na cílové destinaci, doporučuji nezávazný výpočet.

AirTrain v Newarku | © Oleg Brovko / Flickr.com

Doprava z letiště LaGuardia

LaGuardia slouží zejména letům po USA a do Kanady, leží na severu Queensu.

Nejlevnější doprava z letiště LaGuardia na Manhattan je autobusem s následným přestupem na metro. Cena jízdenky je 2.75 $ (64 Kč). Dvě varování: V autobusech je málo místa na zavazadla a při přestupu na metro je nutné koupit si novou jízdenku. Ušetřit můžete použitím týdenní.

 • Linka M60
  Za 15-25 minut: Astoria Blvd a přestup na metro N a Q (Q jen v pracovní dny)
  Za 30 minut: 125th St. & Lexington Ave a přestup na metro 4, 5, 6
  Za 30 minut: 125th St. & Lenox Ave./Malcolm X Blvd a přestup na metro 2 a 3
  Za 35 minut: 125th St & 8th Ave./St. Nicholas Ave a přestup na metro A, B, C, D
  Za 40 minut: 116th St & Broadway a přestup na metro 1
 • Linka Q47
  Autobus jezdí od Marina Air Terminal na Jackson Height/Roosevelt Avenue. Zde je možné přestoupit na metro E, F, M, R a 7. Doba jízdy je 30 minut.
 • Linka Q48
  Spoj za 30 minut dojede do stanice Flushing, kde lze přestoupit na vlaky na Long Island, do východního Queensu a severní části Nassau County.
 • Linka Q70
  Za 8-10 minut: Jackson Heights/Roosevelt Ave a přestup na metro E, F, M, R a 7
  Za 15-20 minut: Woodside-61st Street a přestup na vlaky na Long Island
 • Linka Q72
  Za 20 minut dojede do Junction Blvd & Roosevelt Ave s přestupem na metro 7.
  Za 35-40 minut: Rego Park se stanicemi metra M a R.

Za 14 $ (326 Kč) se lze z letiště na Manhattan svézt v dodávce NYC Airporter. Výhodou je jednoduchost a doprava až k hotelu. GO Airlink Shuttle jezdí přibližně za 20 $ (466 Kč) na osobu.

Taxi z LaGuardia na Manhattan vyjde na 21 $490 Kč30 $699 Kč bez mýtného a daní.

Petr Novák

Diskuze k článku (92 komentářů)

Avatar uživatele

@MLena: Ahoj,
Air Train je jen jeden, projede několika terminály (zadarmo) a pak vyrazí směr město (za peníze). Takže musíš jen včas vystoupit.

Odpovědět

@Petr Novák: díky moc!

Odpovědět

Ještě jedna drobnost. Musím si hlídat i směr podle nějakého plánku? Jako např. v běžném metru? Nebo prostě nasednu a mám jistotu, že to pojede přes můj terminál?

Odpovědět
Avatar uživatele

@MLena: Velmi dobrá otázka. :-) Sleduj cedule na přední/boční části vlaku. V některých případech jezdí po jedné koleji několik různých linek.

Odpovědět

@Petr Novák: děkuji za pomoc :)

Odpovědět

Ahojte,

prosim vas o radu ak ma niekto skusenost.

Chystam sa prvykrat do USA a vdaka tejto stranke mam uz vacsinu veci zmaknutu, ale co sa tyka dopravy tak ma zaujima jedna vec. Prilet mame 22:15, takze kym sa vybavime bude cca 23:30 a tym padom cesta Air trainom , metrom a nasledne trajektom (pretoze budeme ubytovani na Staten Islande) nie je asi najlepsi ani najrychlejsi sposob dopravy.

Kedze ale ideme 6, chcem sa spytat, ci su na letisku aj taxiky pre takyto pocet ludi, pripadne ci o takom case este chodi nejaky shuttle do toho pristavu, z ktoreho chodi trajekt na Staten Island. ( Whitehall Terminal Manhattan )

Dakujem

Odpovědět
Avatar uživatele

@Juraj: Ahoj Juraj,

po příletu si můžeš přímo na letiště objednat Uber XL, pojme až 6 cestujících. Takže akorát. Cena z letiště na Whitehall Terminal na Manhattanu by měla být 80-105 USD.

Nepíšeš, kde přesně budete bydlet, ale odhadem za 90-110 dolarů pořídíte přes UberXL odvoz pro všechny z letiště až na Staten Island. Mrkni na to, možná to bude nejpohodlnější volba. :-)

Odpovědět

@Petr Novák:

Dakujem, pozeral som to a malo by to vychadzat cca 120 dolarov, co bude asi najlepsia volba :)
Budeme byvat na Monroe avenue na Staten Island

Odpovědět
Avatar uživatele

Zdravím,

Budeme 6 dní v New Jersey, přílet na JFK odlet z Newarku, Rodina – 4 osoby. Chtěli bychom něco jako týdenní jízdenku ( to abychom mohli také dojíždět třeba na Manhathan a do centra NY za turistickými zajímavostmi ), která by platila nejen v NY ale také v NJ.
Máte nějaké doporučení?

Děkuji Jirka

Odpovědět
Avatar uživatele

@Jirka Jána: Ahoj Jirko, pokud se něco nezměnilo, tak kombinovaná jízdenka pro New York a New Jersey bohužel neexistuje.

Odpovědět
Avatar uživatele

Ahoj,
Tak první zkušenosti: Nezměnilo se nic, kombinovat se do jedné karty nedá.
Ale vyhovuje nám kombinace nabíjecí Metro card a nakoupili jsme po 10 jízdenek na NJ Trans – příměstské linky autobusu, kde je při nákupu 10 ks sleva. O víkendech dokonce děti neplatí. Pro zónu 2 – což je např.  i NJ, je cena 10 jízdenek 29,50 USD. Děti pak jen polovinu.
Je to pořád levnější než Taxi nebo Uber a to i ve čtyřech členech rodiny. Autobusy jezdí po hodině a jsou na místě (jezdíme až do Secaucus ) za 20 minut.
Nyní nás (za dva dny) čeká podobná cesta do Newarku, tak opět sbíráme informace.
Přímý autobus tam od nás nejede. Zjistili jsme, že i pro Newark je v provozu také Air Train.
Tam se platí stejně jako u JFK, tzn. příjezd/odjezd?, Autobusové spoje nějak už dohledáme.
Děkuji Jirka

Odpovědět
Avatar uživatele

@Jirka Jána: Ahoj Jirko, děkuji za popsání zkušenosti. Jízdenka se u Newark Airtrainu také ukazuje dvakrát.

Odpovědět

Dobrý den, jsme senioři 60 a 71 let. Jsou nějaké slevy na airtrain a metrocard?
Děkuji

Odpovědět
Avatar uživatele

@Eva: Dobrý den, Evo, sleva pro seniory nad 65 let sice existuje, ale musíte vyplnit speciální formulář a splnit další požadavky. Určena je občanům New Yorku, ne turistům. Vy si musíte koupit jízdné za plnou cenu. :-)

Odpovědět
Avatar uživatele

@Petr Novák:
Dobry den, rada bych se zeptala, zda taxi z letiste Jfk pojme 4 dospele a kufry nebo zda budeme muset cestovat s tim Uber a event.cena a stanoviste na JFK. Dekuji moc Lu ka M.

Odpovědět
Avatar uživatele

@Lucie M.: Dobrý den, Lucie, ano, je možné si vzít taxík pro čtyři lidi. Jen si možná chvíli počkáte na větší auto. Pokud nechcete, Uber není nutný.

Odpovědět
Avatar uživatele

A cena taxi z JFK na Manhattan s tim vetsim autem pro 4 osoby bude cca kolik? Diky moc za odpoved. Lucka M.

Odpovědět
Avatar uživatele

@Lucie M.: Záleží kam na Manhattan. Třeba Uber XL k Central Parku by měl stát 86-113 dolarů.

Odpovědět

Ahoj,
ma tu nekdo nekdo zkusenost s dopravou z letiste Newark na Manhattan? Zvazuju, zda jet vlakem ci jeste levneji busem.
Posledni dotaz je lepsi navstivit Empire State building ci Rockefeller Top of the rock? Mate nekdo srovnani jake vyhledy jsou lepsi?
Predem moc dekuji. Lucka

Odpovědět

@Lucka:
Jestli jde hlavne o vyhled tak urcite Top of the Rock.Na jedny strane vidis Empire a na druhy strane krasny vyhled na Central Park.

Odpovědět

@Jarda: Jardo, diky za doporuceni, ma smysl rezervovat vstupenky predem nebo az na miste dle pocasi? Podzimni terminy se na Top of the Rock zacinaji nebezpecne plnit.. z Newark na Manhattan jsi asi nejel, vid?

Odpovědět

Ahoj,
V prosinci máme cestu poprvé do NY, přiletíme na letiště do Newarku kolem 15:00 hodiny. Jedná se o čtyři dospělí, ubytováni budeme v Hiltonu na Times Square. Chci se zeptat na cestu do hotelu, nejjednodušší a možná i nejlevnější variantou bude služba UBER? Na kolik nás to tak vyjde a vejdeme se všichni do jednoho auta i s kufry? Díky moc za odpověď.

Odpovědět
Avatar uživatele

@Vašek: Ahoj Vašku,
Uber je dobrá volba, pohodlná a ve čtyřech lidech asi i nejlevnější. Přesná cena se odvíjí od aktuální poptávky, odhadem počítej s 60-70 dolary za UberXL. Ten je určen přímo pro větší skupiny, takže bude cesta pohodlnější. :-)

Odpovědět

@Petr Novák: super, díky moc za objasnění…

Odpovědět

Ahoj, má dotaz. Asi jich bude ještě v průběhu roku víc :-)
příští rok se chystáme do NY. (Je to naše první ” solo cesta bz CK tak jsme z toho trochu nesví.)
V případě cesty přes paříž ( Charles de Gaull), zavazadla cestují z Prahy a vyzvednu až v NY, nebo je nutno vyzvednout v Paříži a znovu odbavit? Obojí je s Air France.
Druhý dotaz, zda máte zkušenost jestli platí palubní vstupenky z prahy až do NY, nebo je nutno znova odbavit? Mám dost obavu abych v tom časovém prasu dokázal v pohodě najít kam se přesunout. Omlouvám se za možná trochu hloupé dotazy, ale jak jsem psal, je to poprvé.
Děkuji za odpověď, pěkný den.

Odpovědět
Avatar uživatele

@Honza;:
Ahoj Honzo, nemusíš stresovat, cesto do NY je úplně v klidu.
Když si koupíš letenku PRG-CDG-JFK, tak zavazadla letí s tebou až do cílové destinace…v Paříži se tak nemusíš o nic starat…jen sledovat cedule s číslem navazujícího letu. Je to tam sice velké, ale dobře značené. 1hod 30 minut by mělo být na přestup OK. Pod jednu hodinu bych se trochu obával.

Odpovědět
Avatar uživatele

@Lukáš:
Aktuálně sobota 25.11. PRG-CDG-SFO.
Od přistání na runway (8:40), pojezd na terminál 2D, průchod pasovkou, až po vystoupení z autobusu (9:30) na terminál 2E (gate M26) 50 minut. A to jsme za pasovkou šli rovně místo vlevo, a pak se kus vraceli. Věděli jsme, že musíme o patro níž, ale cedili jsme nějak přehlédli.

Pro představu koukni na http://snadnespojeni.cz. Nám to ukazovalo 25min a bylo to 50.

Odpovědět
Avatar uživatele

@Honza;:
Jo a palubní vstupenky na celý let dostaneš už v Praze. Pokud nemáš vybraná místa už při koupi letenek, tak si je můžeš vybrat při online check-inu nebo můžeš poprosit na přepážce, jinak ti nějaká přidělí.

Odpovědět

Ahoj Petře, v dotazu a následné Tvé odpovědi – viz níže kopie odpovídáš že airtrainn je jen jeden.
Na YT jsem ale z jednoho návodného videa pochopil, že vláčky jezdí dva. Z první koleje jezdí tak jak píšeš, střídavě vlaky ve směru terminal 1 až 8 které pak následně odjíždějí směr Jamaica nebo Howard . Ale z koleje 2 jezdí v opačném směru, tedy term 8 až 1 nekonečné kolečko vláček, který letiště neopouští a pouze spojuje non-stop všechny terminály.
Můžeš mi potvrdit ( nebo vyvrátit), zda jsem to pochopil správně? Budu totiž po příletu řešit podobnou věc. Přiletím do NY asi o hodinu dříve a jinou společností a na jiný terminál, než druhá polovina výpravy a rád bych se dostal na jejich terminál kde se plánujeme sejít.
Díky.

MLena (4)
4.7.2017
20:58

Dobrý den,
mohu se zeptat, jak rozeznám airtrain, který jezdí mezi terminály od airtrainů, které jezdí směr město? Jsou nějak barevně/číselně oddělené, či má každá linka airtrainu svou vlastní zastávku? Jedná se mi pouze o přestup, takže se budu muset dostat z jednoho terminálu na druhý, a nerada bych ztratila čas tím, že budu bloudit sem a tam v airtrainech! Díky moc!

Odpovědět

Petr Novák (2404)Autor webu
5.7.2017
13:33

@MLena: Ahoj,
Air Train je jen jeden, projede několika terminály (zadarmo) a pak vyrazí směr město (za peníze). Takže musíš jen včas vystoupit.

Odpovědět

Ahoj, předem chci poděkovat za skvělý blog, je to kus práce která pomáhá všem prvničkám které do USA cestují.
Měla bych na Tebe dotaz ohledně cesty z letiště. Přiletím do Newarku a jak tu na stránce píšeš pojedu busem 62 za 1,60$ až na Penn Station v Newarku a tam na vlak PATH za 2,75$ až na Manhattan k World Trade Center. Je to pořád aktuální? A to hlavní pochopila sem že za bus se platí přímo u řidiče, a na ten vlak PATH se dá koupit jízdenka v nějakém automatu jak na metro nebo je tam jiný systém? Diky moc za odpověď
Danča

Odpovědět
Avatar uživatele

@Danča: Ahoj Dančo, děkuji. Ceny dopravy z Newarku by měly být aktuální a jízdenku lze koupit u řidiče. Pozor – měj připraveny drobné, řidič nevrací. A počítej s tím, že v autobusu není moc turistů, ani větší prostor pro zavazadla.

Odpovědět

Ahoj Petře. Ráda bych využila možnost dopravy z Newarku autobusem jak píše Denča. Autobus staví přímo u termínalů letiště nebo i tak musím využít Airtrain a dostat se s ním na letištní nádraží, kde pak ten autobus najdu? Díky moc za odpověď. Hanka

Odpovědět
Avatar uživatele

@Hanka: Ahoj Hanko, autobus 62 odjíždí z Terminálu A z 1. patra. Nikam jezdit nemusíš. :-)

Odpovědět

Můžu poprosit o doporučení nejlepší cesty z EWR? Přiletíme 9.6 ve 20.00 z Cancunu, ubytování máme na Long Island v hotelu Aloft Long Island City-Manhattan View. Budeme v USA úplně poprvé, takže čím jednodušší trasa, tím lépe. Zase ale nechci dát x desítek dolarů za taxi. Budeme dva, shuttle se mi za zajímavou cenu nepodařilo najít? Nejlepší varianta dle Vás? Díky moc

Odpovědět
Avatar uživatele

@Tomáš: Ahoj, přečti si článek. ;)

Odpovědět

Dobrý večer, mám na Vás další otázku. Přiletím do NY na EWR. Ubytování mám u Upper Yorkville Apartments na 1876 3rd Avenue, East Harlem. Přes GO Airlink NYC mi to píše cenu dopravného 20 USD za osobu, není to nějak málo? A na jaký čas je mám rezervovat pokud přílet je 19:08 ? Omlouvám se za stálé dotazy, ale je to moje první cesta tzv. na vlastní triko a i když letím až v srpnu, začínám být nervózní. Děkuji Jirka

Odpovědět
Avatar uživatele

@Jirka: Ahoj Jirko,
1.) Dvacet dolarů na osobu není málo – metrem by to bylo levnější. Shuttle je asi nejlevnější varianta, když cestuješ sám a nechceš jet MHD.
2.) Rezervoval bych někdy na 20:00-20:30. V rezervaci shuttle se vyplňuje číslo letu pro případ zpoždění. Nemůže se stát, že ti shuttle ujede kvůli zpoždění.

Buď v klidu. Uvidíš, že nakonec bude vše v pohodě. :-)

Odpovědět

Zdravím, mám jen doplňující otázku. Pokud chci cestovat vlakem z letištního nádraží Newark Airport Rail Station až do Penn Station, jízdenku si koupím někde v automatu na nádraží? Díky.
Dana

Odpovědět
Avatar uživatele

@Danče: Ahoj Danče, ano, koupíš si je na letišti buď v automatu, nebo u přepážky.

Odpovědět

Ahoj Petře,

prosím o radu teď 1.6. letíme ve třech do NY na devět nocí, ubytování máme Putnam Avenue Brooklyn, přiletíme na letiště Newark. Jaká je nejlepší možnost dostat se do Brooklynu? Na cestováni po NY je nějaká jízdenka na 10 dní?

Děkuji za radu a hezký večer.
Petra

Odpovědět
Avatar uživatele

@Petra: Ahoj Petro,

můžeš jet buď autobusem, jak napovídají Google Mapy (levnější, ale méně pohodlný), nebo Uberem. Zpáteční jízdenka na Newark Airport Express pro jednoho vyjde na 30 dolarů, jednosměrná je za 17 dolarů.

Levnější UberX bude stát 54-64 dolarů v jednom směru, větší auto (UberXL) vyjde na 66-80 dolarů. Já bych jel nejspíše Uberem.

Odpovědět
Avatar uživatele

Ahojte, ráda bych radu zkušenějších.

Přiletím do JFK v 9 večer a let do Ohia mám na 6 ráno. Budu mít sice velký i malý kufr, ale uvažovala jsem se podívat do centra. Odlet mám pro změnu z LGA, takze kufry si nemuzu schovat a pak si pro ne prijit.

Myslíte, že stojí za to se tu hoďku projet tam i zpátky a mrknout třeba na Times Square, zajít si někde na koktejl a nasát atmosféru nebo lepší raději neriskovat a jet rovnou z letiště na letiště ?

Díky za tipy.

Odpovědět
Avatar uživatele

@Daniela: Ahoj Danielo,

já v obdobných situacích obvykle využiji situace a město si jdu prohlédnout. Mysli však na jednu věc – nejspíše budeš unavená z letu, nemusíš vůbec spát a ve finále budeš ráda, když se dopravíš z letiště na letiště. :-)

Odpovědět

Ahoj :) mám dotaz – kde zjistím, kolik stojí jednotlivé jízdy? Jedná se mi o linku 112, která by měla jet 2 míle od Newarku až na Port Authority Bus Terminal. Díky za odpověď.

Odpovědět
Avatar uživatele

Jaká je prosím nejlacinější cesta z JFK na Newark Airport. Na délce jízdy až tak nezáleží, ale přílet na JFK je v 11:00 PM + imigrační, celní a je po půlnoci. Ráno ve 4:00 AM bych měl být v Newarku. Děkuji moc! JŠ

Odpovědět

Potřebuji z La Guardia do Bowery a zkoušel jsem všechny uvedené možnosti od NYC Airporter nebo od GO Airlink NYC a vždy mě vyšla cena za oboustraný transfer kolem 160 dolarů pro dvě osoby.V tom případě je asi nejlevnější varianta taxi za 40 dolarů jedna cesta??Jak lze tedy docílit ceny 20 USD za osobu (80 USD obosměrně za dva).Děkuji.

Odpovědět

@pavel: zkus uber

Odpovědět

@pavel: Pokud se nepletu, tak k LGA jezdí autobus v rámci MTA tarifu (netuším, jak daleko je zastávka od terminálu, z LGA jsem nikdy neletěl)

Odpovědět

Dobrý večer. Přiletíme na JFK. Potřebujeme se dostat na LGA. Poradíte nám jednoduchou cestu ( v NY budeme poprvé )? Kolik času musíme počítat od příletu?
Děkuji

Odpovědět

Ahoj, chtela bych se zepat, jak je to při přestupu z metra na bus, nasla jsem cestu z letiste JFK do hotelu, ale po ceste z metra mi to hodilo jeste autobus, kdyz si koupime tu jednorazovou vstupenku ktera plati dve hodiny jestli jsem to dobre pochopila, tak prestup bysme meli krasne stihnout, jen mi jde o to jestli se pri prestupu musi nekde pipnout ta jizdenka nebo jen kdyby byla kontrola tak musi byt platna po tom prvnim vlezu do metra? dekuji

Odpovědět

Přispějte svým dotazem nebo osobní zkušeností

Než se na něco zeptáš, přečti si prosím článek a předchozí komentáře. Všechny nové příspěvky osobně kontroluji, reklamu, spam a sprosťárny hned mažu.