Icebar Orlando: Bar na Floridě vytesaný 70 tun ledu

Petr Novák

Zastáváte názor, že muzea, kaňony a národní parky jsou pro suchary a že nejlepší atrakcí je drink ve stylovém baru? Tak to tu máme tip na výlet přímo pro vás. Icebar v Orlandu na Floridě je stylový více než dost – celý je postaven z ledu. A pokud k tomu přidáte parádní nasvícení, hlasitou hudbu a příjemnou společnost, je o báječný zážitek postaráno.

Icebar Orlando: Bar na Floridě vytesaný 70 tun ledu | © Tim Jones / Flickr.com, © Ted Murphy / Flickr.com

 1. Obsah článku
  1. Icebar v Orlandu je největší ledový bar na světě
  2. Co vědět před návštěvou Icebar Orlando

  Icebar v Orlandu je největší ledový bar na světě

  Síť ledových barů Icebar kromě Orlanda zahrnuje třeba i Londýn, Tokio, nebo Stockholm, floridský bar je však považován za ten největší na světě… nebo to o sobě alespoň hrdě tvrdí. K jeho vybudování bylo použito 70 tun ledu, který vás řádně zchladí. A pokud ne, můžete si dát některý z drinků servírovaných ve skleničkách z ledu.

  Vybrat si můžete z drink menu, barevných nápojů je dost. K dispozici jsou samozřejmě nealkoholické nápoje včetně těch míchaných.

 2. Co vědět před návštěvou Icebar Orlando

  💡 Jak funguje Icebar

  Ledový bar je sice ledový, ale pouze ve čtvrtině prostor je teplota pod nulou. Salónek či toalety jsou vytápěny. Kdyby vám přesto byla zima, nemusíte mít strach, při vstupu vám bude poskytnuta bunda a rukavice. Za dodatečných $10237 Kč si můžete půjčit teplý kožich.

  V ledovém baru se dlouho neohřejete – nebo spíše nezchladíte. Pobyt v Icebaru je rozdělen na 45minutové bloky, v průběhu kterých se návštěvníci prostřídají.

  Vždy od 17:00 do 21:00 do baru mohou jít i děti od 8 let, dát si mohou nealkoholický nápoj. Od 21:00 je vstup povolen pouze osobám od 21 let. Stejně tak alkohol se podává pouze osobám od 21 let.

  🗺️ Kde leží Icebar Orlando

  Bar se nachází ve městě Orlando na Floridě, kousek od dálnice I-4. Přesná adresa je 8967 International Drive.

  🕒 Otevírací doba

  Ledový bar má otevřeno od neděle do čtvrtka vždy od 17:00 do půlnoci, v pátek a v sobotu má od 17:00 do 2:00.

  🎟️ Vstupenky do Icebar Orlando

  Do baru se kupují vstupenky, jejichž součástí může být drink. Jestliže byste chtěli více drinků, musíte si koupit dražší balíček, nebo si koupit více vstupenek.

  Vstupenky lze v předstihu až 45 dní koupit na IcebarOrlando.com. V prodeji jsou tři základní varianty, v některých dnech se navíc konají speciální párty. Ceny byly naposledy aktualizovány 26. dubna 2024.

  • ICEBAR Entry za $21498 Kč zahrnuje pouze vstup do baru a zapůjčení bundy s rukavicemi.
  • The ICEBAR Experience Package v ceně $34806 Kč navíc zahrnuje 1 Ultra-Premium ICEBAR Drink a 1 Fire Lounge Signature Cocktail.
  • The Ultimate ICEBAR Experience Package za $41971 Kč obsahuje navíc kabát z umělé kožešiny.

  U balíčků s nápojem se v nákupním košíku přičte “servisní poplatek” ve výši $5118 Kč. Jedná se v podstatě o spropitné, které celé připadne obsluze.

Diskuze k článku (1)

J

DOPORUČUJI ..

Odpovědět

Přispějte svým dotazem nebo osobní zkušeností

Přidat komentář k článku

Než se na něco zeptáš, přečti si prosím článek a předchozí komentáře. Všechny nové příspěvky osobně kontroluji, reklamu, spam a sprosťárny hned mažu.

Nejlevnější půjčení auta v USA