Hotel Mirage v Las Vegas má sopku, která vybuchuje a chrlí lávu

Petr Novák

Las Vegas nenabízí moc zajímavých atrakcí, které by byly úplně zadarmo. Mezi výjimky patří CBS Television Cityfontány u hotelu Bellagio a sopka chrlící lávu. Mirage Volcano stojí vedle stejnojmenného hotelu, přijít podívat se můžete každý den po setmění.

Mirage Volcano Las Vegas | © Marc Evans

Obsah článku
  1. Mirage Volcano: Kde ho najdete a časy představení
  2. Fotky sopky u hotelu The Mirage v Las Vegas

Mirage Volcano: Kde ho najdete a časy představení

Sopka u hotelu Mirage začala čmoudit krátce poté, co byl rezort v roce 1989 dostaven a poměrně brzo se tak stala jedním ze symbolů Stripu. Aby udržela krok s atrakcemi konkurenčních hotelů, prošla nejprve v roce 1996 a poté ještě v roce 2008 rekonstrukcí.

Při poslední renovaci se spojila firma, která stála i za fontánou Bellagio, s bubeníkem rockové kapely Grateful Dead Mickeym Hartem a indickou umělkyní Zakirou Hussain. Společně stvořili audiovizuální představení, které stojí za 15 minut horka. Iluze vulkánu je velmi přesvědčivá a horko sálá poměrně daleko.

Představení je na programu denně vždy každou hodinu od 19:00 do 23:00. Brzy se to však může změnit. Rezort Mirage v roce 2022 odkoupila skupina Hard Rock, která zvažuje jeho rozsáhlou přestavbu. Vyhasnout by při ní měla i jediná činná sopka v Las Vegas.

Hotel Mirage naleznete na stripu mezi nedaleko Bellagia a Caesars Palace.

Fotky sopky u hotelu The Mirage v Las Vegas

Mirage Volcano Las Vegas | © Nan Palmero

Mirage Volcano Las Vegas | © Ashwin Kumar

Mirage Volcano Las Vegas | © Haydn Blackey

Přispějte svým dotazem nebo osobní zkušeností

Přidat komentář k článku

Než se na něco zeptáš, přečti si prosím článek a předchozí komentáře. Všechny nové příspěvky osobně kontroluji, reklamu, spam a sprosťárny hned mažu.

Nejlevnější půjčení auta v USA