Zúčastněte se natáčení The Tonight Show with Jay Leno

V Americe neexistuje mnoho tak legendárních televizních pořadů, jako je The Tonight Show, která se na obrazovkách NBC drží v různých obměnách od roku 1954. A neexistuje mnoho takových legend žánru talk-show, jako je Jay Leno. Obojí můžete vidět naživo a zdarma, stačí mít štěstí a zavítat do Kalifornie.

Zúčastněte se natáčení The Tonight Show with Jay Leno. Je to zdarma a je to sranda! | © Wonderlane

Talk show s těmi nejzářivějšími hosty

The Tonight Show je zástupcem tzv. late night show, zábavně-diskuzního pořadu vysílaného pozdě večer. Moderátor pořadu si pozve dva až tři hosty (často reflektující aktuální dění) a s nimi si povídá. Pořad okoření hudební doprovod a humorný úvod, který si kdysi střílel i z prezidenta Klause. Pamatujete na jeho aférku s kradeným perem? I tu si vzal Jay Leno na paškál.

Pokud vám to připomíná Show Jana Krause nebo předešlé Uvolněte se, prosím… trefa do černého! České verze jsou adaptací tohoto formátu.

Zatímco u nás běží pořad v premiéře jednou týdně, v Americe se vysílá každý pracovní den. Možnosti a zejména pak rozpočet tamních tvůrců je zkrátka někde zcela jinde. Podobné je to i s hosty pořadu. Jay Leno zpovídal ve své show Baracka Obamu, Katy Perry, Matta Damona, Megan Fox, Maddonu, Cameron Diaz… doplňte si prakticky jakékoliv slavné jméno a můžete si být téměř jistí, že již sedělo u Jaye.

Jak se dostat na natáčení The Tonight Show?

Člověk by ani neřekl, jak je to jednoduché. A že je to zdarma!

Čtyři až šest týdnů před natáčením (to probíhá zpravidla ve všední dny) stačí vyplnit formulář na internetových stránkách pořadu. Telefonní číslo, stát a ZIP kód si můžete klidně vymyslet, ničemu to nevadí. Pokud se můžete natáčení zúčastnit jen v jeden jediný den, také se nic neděje. Stačí vybrat ve všech řádcích stejné datum. Ve formuláři můžete tvůrcům show napsat nějakou vtipnou poznámku. :-)

Pokud budete mít štěstí, zhruba za týden vám dorazí voucher. Ten stačí vytisknout a dostavit se s ním na místo natáčení, kde potvrdíte svou účast.

Kde se natáčí a další podrobnější instrukce

Natáčení The Tonight Show probíhá ve studiích NBC Universal v Burbanku. Kousek od nich leží také studia Walt Disney či Warner Brothers, takže s hledáním nebudete mít problémy.

Do studiích doporučuji dorazit s patřičnou časovou rezervou, raději ještě o půlhodinku dříve, než se uvádí na rezervaci. O vstupenky bývá velký zájem, přičemž jejich distribuce probíhá formou kdo dřív přijde, vidí Lena.

Důkladně si přečtěte podmínky účasti, zakázáno je používání elektronických zařízení, vstup je povolen jen osobám starším 16 let a velký čemodán nechte na hotelu. Na natáčení doporučuji přinést zásoby vody a jídla, dohromady i s čekáním trvá asi 4,5 hodiny.

Aktualizace 14. února 2014: Jaye Lena nahradil v The Tonight Show Jimmy Fallon. Vstupenky pořídíte na tomto odkazu.

Petr Novák

Diskuze k článku (3 komentářů)

me se Jay Leno moc nelibi, uz se tesim az ho Jimmy Fallon nahradi

Odpovědět

Šou The Tonight Show Jimmy Fallon sa natáča po novom v New Yorku

Odpovědět
L

Dobrý den ráda bych se zúčastnila této show ale na stránkách je jen vyprodaný New york…můžete mi prosím poradit? Budu v Los Angeles od 13 do 30.11.2019.Děkuji za odpověď

Odpovědět

Přispějte svým dotazem nebo osobní zkušeností

Než se na něco zeptáš, přečti si prosím článek a předchozí komentáře. Všechny nové příspěvky osobně kontroluji, reklamu, spam a sprosťárny hned mažu.