Výsledky loterie o zelenou kartu 2015 (2015 Diversity Visa program)

Účastníci loterie o zelenou kartu 2015 (DV-2015), kteří se hlásili mezi 1. říjnem 2013 a 2. listopadem 2013, si nyní mohou ověřit, zdali se na ně neusmálo štěstí a nemají zase o kousek reálnější šanci na získání Zelené karty.

Výsledky loterie o zelenou kartu 2015 (2015 Diversity Visa program)

Přihlášky do aktuálního ročníku loterie o zelenou kartu do USA se přijímají od října do listopadu 2022.

Výsledky loterie DV-2024 je možné kontrolovat od 6. května 2023.

Kde zjistím, jestli jsem byl vylosován?

Status přihlášky ověřujte výhradně na stránkách amerického ministerstva zahraničí:

Pro kontrolu přihlášky je nutné znát kód, který vám byl vygenerován při registraci. Svůj status si můžete ověřit nejpozději do 30. září 2015, rozhodně však nedoporučuji nic odkládat. I když zjistíte, že jste nebyli vylosováni, svůj kód nemažte a uschovejte si ho alespoň do 30. června 2015. Za určitých okolností se může stát, že bude probíhat další los uchazečů o zelenou kartu.

Pokud jste byli vylosováni, gratuluji! Naprosto skvělý návod jak postupovat pro vás sepsala naše čtenářka Veronika. Já i další čtenáři budeme rádi, pokud se se svými zkušenostmi a pocity budete svěřovat do diskusí pod články. :-)

Další ročník Diversity Visa Lottery 2016 by měl odstartovat sběrem registrací v říjnu 2014. O vývoji situace vás budu informovat, do té doby žádné přihlášky nevyplňujte.

Diskuze k článku (6)

|

Pekny den,kto mi poradi jak a kde se ubytovat New York do 14USD Dekuji Jarko Slavoms

Odpovědět

zdravim neví někdo kolik dnů/týdnů předem mi dají vědět než bude pohovor na ambasádě ?

Odpovědět

@Riki:
Vetsinou je to tak 4-6 tydnu predem. Napr. na konci listopadu 2014 se budou odesilat pozvanky na leden 2015.

Odpovědět

Ahoj jsem tady nová a nevím jak to funguje , chtěla bych se zeptat , jestli je vždy daný termín kdy se musime zaregistrovat a poslat přihlášku do loterie nebo to jde celoročne .Děkuji :)

Odpovědět

@Marie:
Termin pro registraci prihlasek je dany (zacatek rijna az zacatek listopadu).
Presny termin je zverejnen asi tak dva tydny pred spustenim registrace a je uveden na webu: https://travel.state.gov/content/visas/english/immigrate/diversity-visa/instructions.html

Odpovědět

Přispějte svým dotazem nebo osobní zkušeností

Než se na něco zeptáš, přečti si prosím článek a předchozí komentáře. Všechny nové příspěvky osobně kontroluji, reklamu, spam a sprosťárny hned mažu.