Přihláška do loterie o Zelenou kartu je zdarma! Nenechte se nachytat a neplaťte zbytečně tisíce korun!

S každoročním otevřením loterie o Zelenou kartu do USA zesílí i aktivita firem, kteří se na loterii snaží vydělat balík peněz. Slibují hory, doly, možné i nemožné a zázraky na počkání… tedy jakousi záruku, že budete skutečně vylosování. Jen stačí zaplatit registrační poplatek.

DV Diversity Visa Lottery | © Mike Mozart

Realita je taková, že záruka vylosování či zvýšení šance neexistujte. Ve všech případech se jedná jen o přesvědčovací metodu, jak z vás vymámit peníze. Jedna ze čtenářek Chci do Ameriky! podobným zlodějům zaplatila přihlášky za dvě osoby – každou za 100 dolarů, tedy 2 000 Kč. Nejmenovaná společnost nejen, že přihlášku do loterie nezajistila, ale peníze z účtu si strhla pro jistotu dvakrát. Celková škoda se tak vyšplhala až na 8 000 Kč.

Pokud se chcete loterie o Zelenou kartu také zúčastnit, přihlašujte se jen a pouze prostřednictvím oficiálních stránek https://www.dvlottery.state.gov/ – žádných jiných! Na paměti mějte ještě další věc – odeslání přihlášky do loterie je vždy zdarma.

Bude-li po vás někdo chtít peníze za registraci do loterie, nejedná se o oficiální stránky!

Petr Novák

Diskuze k článku (3 komentářů)

Zdravím kedy prebieha lotéria o GC na rok DV2015?

Odpovědět

Až to bude, tak to bude.
Co se třeba podívat na DV-2014 a přičíst k tomu jeden rok?

Odpovědět

Je nejaká spoločnosť ktorá to vyplní za mňa a je spolahlivá ?

Odpovědět

Přispějte svým dotazem nebo osobní zkušeností

Než se na něco zeptáš, přečti si prosím článek a předchozí komentáře. Všechny nové příspěvky osobně kontroluji, reklamu, spam a sprosťárny hned mažu.