Toužíte po dobrodružství? Projeďte se v Hummerech po národním parku Everglades!

Máte rádi divokou přírodu a přitom toužíte po dobrodružství? Tak v tom případě si zamiřte na Floridu, konkrétně do oblasti kolem Miami. S Everglades Hummer Adventure můžete zažít čtyř až desetihodinové vzrůšo, když nasednete do Hummeru H2 a prošmejdíte národní park Everglades křížem krážem. Žádný umělý atrakce, gumoví hadi a kýčovití klauni, tohle je real deal!

Toužíte po dobrodružství? Projeďte se v Hummerech po národním parku Everglades! | © JaxStrong

Dobrodružství v Everglades

Vybírat si můžete hned z několikati výprav (cena začíná již na 249 doláčích za osobu), které se liší zpravidla svou délkou. Ta nejkratší, čtyřhodinová, zahrnuje jízdu pravým Hummerem do rezervace Big Cypress Reserve a dvouhodinovou projížďku divokou místní přírodou. A těšte se na aligátory, hady, jeleny, pumy a třeba i exotické ptáky!

Delší (a samozřejmě dražší) varianty se liší zejména délkou výletu. Navíc obsahují třeba projížďku na vznášedlech – ano, takových těch člunech s obrovskou vrtulí na zádi. Ze vznášedla budete mít rovněž příležitost sledovat delfíny, žraloky a další ryby. Jeden z programů rovněž zahrnuje čas vyhrazený na rybaření – můžete si tak zkusit ulovit třeba tarpona, lososa či další super ryby.

Petr Novák

Diskuze k článku (3 komentářů)

Přispějte svým dotazem nebo osobní zkušeností

Než se na něco zeptáš, přečti si prosím článek a předchozí komentáře. Všechny nové příspěvky osobně kontroluji, reklamu, spam a sprosťárny hned mažu.