Toužíte po dobrodružství? Projeďte se v Hummerech po národním parku Everglades!

Máte rádi divokou přírodu a přitom toužíte po dobrodružství? Tak v tom případě si zamiřte na Floridu, konkrétně do oblasti kolem Miami. S Everglades Hummer Adventure můžete zažít čtyř až desetihodinové vzrůšo, když nasednete do Hummeru H2 a prošmejdíte národní park Everglades křížem krážem. Žádný umělý atrakce, gumoví hadi a kýčovití klauni, tohle je real deal!

Toužíte po dobrodružství? Projeďte se v Hummerech po národním parku Everglades! | © JaxStrong

Dobrodružství v Everglades

Vybírat si můžete hned z několikati výprav (cena začíná již na 249 doláčích za osobu), které se liší zpravidla svou délkou. Ta nejkratší, čtyřhodinová, zahrnuje jízdu pravým Hummerem do rezervace Big Cypress Reserve a dvouhodinovou projížďku divokou místní přírodou. A těšte se na aligátory, hady, jeleny, pumy a třeba i exotické ptáky!

Delší (a samozřejmě dražší) varianty se liší zejména délkou výletu. Navíc obsahují třeba projížďku na vznášedlech – ano, takových těch člunech s obrovskou vrtulí na zádi. Ze vznášedla budete mít rovněž příležitost sledovat delfíny, žraloky a další ryby. Jeden z programů rovněž zahrnuje čas vyhrazený na rybaření – můžete si tak zkusit ulovit třeba tarpona, lososa či další super ryby.

Petr Novák

Diskuze k článku (3 komentářů)

j

V říjnu se chystám se synem na Floridu, sám jsem již v USA byl, mám tudíž platné vízum, ale syn ne, stačí pro něj pas a vyplněný
formulář ESTA, nebo ještě něco víc? Má 15 let. Musíme mít již dopředu objednáno ubytování,nebo se můžeme ubytovávat tzv.na
náhodu, motely apod, je problémem zapůjčit na letišti automobil na celých třeba 10 dní? Chtěli bychom projet některé státy východního pobřeží v okolí Floridy apod. Je tam platný mezinárodní řidičský průkaz, jestli policie nedělá problémy. S tím nemám zkušenosti. Děkuji, Jiří.

Odpovědět

Ahoj,
stačí biometrický pas a vyplněná ESTA. Ubytování můžete řešit až na místě, stejně jako auto, nicméně pokud to objednáte předem přes internet, je to levnější. A mezinárodní řidičák je platný!

Přeji hezký pobyt!

Odpovědět

Co ty hummery? Víte o tom někdo něco?? Nikde jsem to nenašel, za měsíc jedu na Floridu, už mám i naplánováno, co v Everglades chci vidět, ale o těch Hummerech jsem nikde nic nenašel. Raději bych si zajezdil, než sedět na Airboatu. Díky

Odpovědět

Přispějte svým dotazem nebo osobní zkušeností

Než se na něco zeptáš, přečti si prosím článek a předchozí komentáře. Všechny nové příspěvky osobně kontroluji, reklamu, spam a sprosťárny hned mažu.