Icebar Orlando: Skočte si na panáka do baru na Floridě, který je kompletně vytesán z ledu!

Zastáváte názor, že muzea, kaňony a národní parky jsou pro suchary a že nejlepší atrakcí je pořádný drink v nějakém stylovém baru? Tak to tu máme tip na výlet přímo pro vás. Icebar v Orlandu na Floridě je stylový více než dost – celý je postaven z ledu. A pokud k tomu přidáte parádní nasvícení, super muziku a příjemnou společnost, je o báječný zážitek postaráno.

Ledový bar | © f_mafra

50 tun ledu a tučňák k tomu

Síť ledových barů sice kromě Orlanda zahrnuje třeba i Londýn, Tokio, nebo Stockholm, floridský bar je však považován za ten největší na světě. Nebo to o sobě alespoň hrdě tvrdí. Tak jako tak, k jeho vybudování bylo použito 50 tun ledu, který vás řádně zchladí. A pokud ne, můžete si dát některý z drinků servírovaných ve skleničkách z ledu. Vyzkoušejte třeba místní specialitu – Penguin Pizz s vodkou. K dispozici jsou samozřejmě nealkoholické nápoje včetně těch míchaných.

Ledový bar je sice ledový, ale pouze ve čtvrtině prostor je teplota pod nulou. Salónek či toalety jsou pochopitelně vytápěny. A kdyby vám přesto byla zima, nemusíte mít strach, při vstupu vám bude poskytnuta teplá čepice a bunda. V ledovém baru se dlouho neohřejete – nebo spíše nezchladíte. Pobyt v icebaru je rozdělen na 45minutové bloky, v průběhu kterých se návštěvníci prostřídají.

Rovněž je nutné počítat s faktem, že je před vstupem do baru nutné zaplatit vstupné, které si v ideálním případě a s časovým předstihem objednáte na internetu (za 11,95 dolarů – aktualizováno listopad 2013). A adresa Icebar Orlando na samý závěr: 8967 International Drive, Orlando, Florida.

Petr Novák

Diskuze k článku (1 komentář)

J

DOPORUČUJI ..

Odpovědět

Přispějte svým dotazem nebo osobní zkušeností

Než se na něco zeptáš, přečti si prosím článek a předchozí komentáře. Všechny nové příspěvky osobně kontroluji, reklamu, spam a sprosťárny hned mažu.