Chci do Ameriky = průvodce po USA, půjčení auta, zkušenosti čtenářů…

Nové komentáře

@Franta: Ano, maximální doba pobytu tomu rozumím, ale platí to na jednu návstěvu jakoze jeden vstup po dobu 10 let ano? nebo jsem mimo? :-) Dekuji moc

Moje mamka prilita 9.8., pocitam, ze nebude problem, protoze je ve vyjimkach o vstupu do USA. Ja mam US obcanstvi, mamka leti na estu, ockovani za sebou ma (nevim, jak je to relevantni), poslala jsem ji kopii rodnyho listu, myho pasu, myho certifikatu o ziskani obcanstvi.

@Tibi Pokud to dobře chápu, na děti je výjimka, pokud jsou svobodné a je jim méně než 21 let. Naše dcera je už občan USA, tak zvažujeme zkusit požádat o zelenou kartu. Protože tenhle zákaz cestování je totální opruz.

Nové články

Národní parky USA skrývají majestátní skály, vysoké sekvoje i pevnost uprostřed moře. Mrakodrapy jsou v New Yorku i v Los Angeles, přesto jsou obě města rozdílná jako mrazivá Aljaška a vyprahlé Mojave. A mezi nimi leží tisíce atrakcí, jejichž návštěva pro vás bude životním zážitkem.

Do Ameriky můžete letět stokrát a pokaždé objevíte něco nového.

Stačí koupit levné letenky, zajistit si půjčení auta a důkladně si prostudovat našeho průvodce po USA. Protože u tohotu výletu nebudete chtít promrhat ani vteřinu.